LINK4 po raz drugi Wspaniałym Miejscem Pracy

Drugi rok z rzędu LINK4 otrzymało tytuł laureata w plebiscycie Great Place To Work. We wtorek 9 kwietnia przedstawiciele firmy mieli zaszczyt odebrać prestiżową nagrodę przyznawaną najlepszym pracodawcom.

Tytuł Wspaniałego Miejsca Pracy otrzymują firmy, które dbają zarówno o wzajemne zaufanie, jak i dobrą atmosferę między pracownikami. Choć większość laureatów plebiscytu może pochwalić się wspaniałym wachlarzem benefitów, to relacje międzyludzkie oraz duma z wykonywanej pracy są najważniejszymi kryteriami oceny pracodawców.

– Wiemy, jak wiele pracy trzeba wykonać, by stworzyć przyjazne miejsce pracy. Wynik badania Great Place To Work potwierdza, że kierunek, jaki obraliśmy jako organizacja, jest słuszny. W tym roku jest to dla nas tym cenniejsze wyróżnienie, że przyznane po raz drugi. Budowanie zaufania i zaangażowania wymaga konsekwencji i cieszymy się, że nasi ludzie to doceniają – mówi Agnieszka Balcerska, Dyrektor Pionu HR w LINK4.

W tegorocznej edycji, po raz pierwszy laureaci zostali wyłonieni spośród firm, które uprzednio zdobyły certyfikat Great Place To Work. Gwarantuje on, że co najmniej 65% obecnych pracowników pozytywnie ocenia swojego pracodawcę.
Tytuł Wspaniałego Miejsca Pracy jest kolejną nagrodą, która podkreśla starania LINK4 o ważne wartości: dobre samopoczucie i zadowolenie swoich pracowników.