Pracownicy LINK4 w Agile Warsaw

Cieszymy się, że możemy być jednym ze sponsorów wydarzenia, jakim jest Agile Warsaw, gdzie w roli ekspertów wystąpią nasi Pracownicy – Michał Baczewski i Mateusz Drozd. Podwójnie cieszy fakt, że panowie mogą wykorzystać swoje doświadczenie w pracy w LINK4 i podzielić się tą wiedzą z innymi.

Już 15.06. będzie można posłuchać o transformacji Agile. Michał i Mateusz poprowadzą meetup „Od PMa do SMa”,w którym będą mówić o tym, jak przebiegały kolejne etapy zmian w transformacji Agile, z jakimi trudnościami się mierzyli, a także jakie obawy się z tym wiązały. Wskażą też to, co było dla nich pomocne w trakcie tych oraz… czy było warto!

Meetup „Od PMa do SMa” skierowany jest szczególnie do Project Managerów, początkujących Scrum Masterów oraz osób zarządzających, które wśród swoich pracowników mają Projekt Managerów, mierzących się z transformacją Agile.

“Opowiemy Wam, jak ze świata comand&control, MS Project, raportów „świecących na zielono”, kroczymy do świata samoorganizacji, wartości, pętli inspekcji i adaptacji. Oczywiście nie była to – i nie jest – wycieczka rodem z kolorowych katalogów biur podróży.”, zapowiadają panowie. Na wydarzenie wciąż można się zapisać, zatem zachęcamy – spieszcie się póki są jeszcze miejsca!:)

Poniżej zamieszczamy link do wydarzenia:
https://www.meetup.com/pl-PL/AgileWarsaw/events/270955638/