Odwiedź nas na Facebooku i LinkedIn!

WSPIERAMY ZDROWIE

Przechodząc na pracę zdalną, zrezygnowaliśmy z niektórych korzyści, jakie niosła za sobą praca w biurze. Sprawiliśmy natomiast, że mogą skorzystać z nich inni!

Naszą jesienno-zimową tradycją było wyposażanie biurowej kuchni w imbir i cytrynę, którymi wspieraliśmy swoją odporność, dodając do różnego rodzaju herbat. W pozostałe dni roku dbaliśmy o to, aby w naszej kuchni pojawiały się świeże owoce. Dziś, w zdalnej rzeczywistości, nie mamy możliwości korzystania z tych przywilejów, natomiast możemy sprawić, że ktoś potrzebujący wzbogaci swoją dietę o te zdrowe dodatki!

Kasia Nowicka z Zespołu Administracji wraz z Kasią Gierą z Zespołu HR zorganizowały godną podziwu akcję, której wynikiem jest miła niespodzianka dla osób potrzebujących. Owoce, warzywa i świeże soki, zamiast do naszego biura, trafiły do Domu Dziecka w Łodzi oraz do Stowarzyszenia Wspólnymi Siłami – do Domu Samotnej Matki. Bardzo cieszy nas, że w LINK4 tworzy się tak wspaniałe inicjatywy. A że pomaganie uzależnia – kolejną tego typu akcję planujemy jeszcze w tym roku!