Administrator Baz Danych Oracle (Rekrutacja online)

Warszawa

Twoje zadania:
  • administracja bazami danych Oracle (12c,18c, 19c):
  • instalacja, konfiguracja, aktualizacja, utrzymanie
  • monitoring
  • dbałość o aspekty bezpieczeństwa
  • rozwiązywanie zgłoszeń użytkowników baz danych
  • współpraca z działem rozwoju systemów informatycznych
  • opiniowanie i przygotowanie rozwiązań projektów w obszarach bazodanowych
  • wykonywanie kopii zapasowych oraz przywracanie danych
  • automatyzacja prac administratorskich

  • podsiadasz wiedzę i doświadczenie z zakresu administracji relacyjnych baz danych Oracle, opartych o platformy Linux/Unix
  • dobrze znasz systemy operacyjne Unix/Linux ze szczególnym uwzględnieniem IBM AIX
  • posiadasz doświadczenie w monitorowaniu i strojeniu bazy z wykorzystaniem narzędzia Oracle Enterprise Manager
  • uczestniczyłeś/aś w upgrade’ach wersji bazy danych
  • posiadasz wiedzę na temat rozwiązań wysokiej dostępności i z zakresu administracji serwerami IBM Power
  • znasz język SQL w stopniu zaawansowanym
  • jesteś biegły/a w pisaniu skryptów w Shellu Unix/Linux

Twoim dodatkowym atutem będzie jeśli:

  • posiadasz wiedzę z zakresu administracji bazami danych Postgres i MySQL
  • posiadasz wiedzę z zakresu administracji systemem backupu Commvault
  • znasz platformę Oracle Cloud Infrastructure i wdrażałeś/aś projekty/rozwiązania o nią oparte

W zamian oferujemy Ci:
  • współpracę w oparciu o umowę o pracę lub B2B
  • świadczenia dodatkowe: opiekę medyczną, możliwość skorzystania z zajęć sportowych (siłownia, fitness, basen) przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie, liczne akcje na rzecz naszych pracowników, programy dla rodziny
  • pełne wdrożenie – przekażemy Ci naszą wiedzę oraz doświadczenie, abyś mógł/mogła komfortowo rozpocząć samodzielną pracę
  • niepowtarzalną atmosferę: bezpośredni kontakt, pozytywne podejście, wzajemny szacunek