Odwiedź nas na Facebooku i LinkedIn!

Administrator ds. Sieci i Bezpieczeństwa (K/M)

Warszawa (REKRUTACJA ZDALNA)

Twoje zadania:
  • administracja urządzeniami sieciowymi Cisco Nexus, Cisco ASA, Catalyst 3650/3850, Catalust 6800, Cisco WLC, PaloAlto,
  • administracja systemami zarządzania Cisco ISE,
  • diagnozowanie i rozwiązywanie problemów z obszaru działania sieci,
  • udział w opracowywaniu i wdrażaniu strategii rozwoju sieci,
  • udział w projektach wewnętrznych,
  • administracja zasobami sieciowymi w chmurach publicznych (Azure, GCP).

Wystarczy, że:
  • posiadasz wiedzę na poziomie Cisco CCNP,
  • znasz protokoły routingu dynamicznego (OSPF, BGP).
  • umiesz zarządzać przełącznikami i routerami Cisco,
  • umiesz zarządzać firewallami Cisco, Palo Alto oraz firewallami aplikacyjnymi,
  • znasz technologie VXLAN, EVPN, Spanning tree, DHCP, DNS, VLAN, HSRP, BFD, IPSEC (route and policy base),
  • umiesz konfigurować dostępy VPN dla pracowników (Anyconnect), znajomość Global Protect będzie dodatkowym atrybutem,
  • znasz zasady projektowania i działania sieci,
  • znasz zagadnienia z zakresu bezpieczeństwa sieci,
  • znasz język angielski na poziomie pozwalającym na swobodną komunikację,

  • mile widziane: znajomość systemów monitoringu Solarwinds,
  • podstawowa znajomość zagadnień administracji systemami Linux/Windows,
  • znajomość sieci w chmurach publicznych (Azure, GCP) oraz
  • znajomość zagadnień związanych z wirtualizacją sieci.

W zamian oferujemy Ci:
  • współpracę w oparciu o umowę o pracę lub B2B,
  • pracę w trybie hybrydowym,
  • wdrożenie na stanowisko pracy – przekażemy Ci naszą wiedzę oraz doświadczenie, abyś mógł/ła komfortowo rozpocząć pracę i rozwijać swoje kompetencje,
  • świadczenia dodatkowe: prywatną opiekę medyczną, kartę MultiSport, możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie, liczne akcje na rzecz pracowników, program Rodzina LINK4,
  • kulturę organizacyjną opartą na trzech wartościach: klient, mistrzostwo, szacunek – w centrum naszego zainteresowania zawsze jest klient, swoimi działaniami dążymy do mistrzostwa, a podstawą naszych relacji jest szacunek.