Odwiedź nas na Facebooku i LinkedIn!

Administrator Microsoft 365 (K/M)

Warszawa (REKRUTACJA ZDALNA)

LINK4 to niezwykłe Towarzystwo Ubezpieczeniowe, które dzięki zaangażowaniu, pasji, wytrwałości swoich pracowników pnie się na wyżyny sukcesu. Na przestrzeni naszej działalności zdobyliśmy wiele nagród z obszaru biznesu, obsługi klienta, również jako pracodawca. Dużo osiągnęliśmy, ale wiele jeszcze przed nami. I Ty możesz stać się częścią naszej Załogi.

Twoje zadania:
  • zarządzanie usługami Microsoft 365 Admin Center,
  • zarządzanie usługami wspierającymi Azure,
  • zarządzanie tożsamościami, rolami i usprawnieniami w Active Directory i Azure Active Directory (integracja z IAM),
  • monitoring i zarządzanie licencjami w Office 365,
  • monitoring i zarządzanie zmianami w Microsoft 365,
  • wdrażanie i współpraca ze spółkami grupy w zakresie wdrażania Microsoft 365,
  • praktyczna znajomość oprogramowania SCCM,
  • planowanie i nadzór nad realizacją testów, przeglądów planów BCP,
  • zarządzanie procesami biznesowymi dot. dostarczanych usług,
  • monitoring działania Active Directory Federation Services (ADFS),
  • zarządzanie usługami security & compliance (AIP, PIM, Audit Logos, eDiscovery, DLP, Intune, Cloud App Security)
  • zarządzanie, monitoring i cykliczne testy backupu Office 365,
  • reagowanie na problemy sygnalizowane przez narzędzia do monitoringu,
  • rekomendowanie najlepszych rozwiązań w zarządzanym obszarze infrastruktury.

  • masz min. 2-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku związanym z administrowaniem systemami Microsoft 365,
  • posiadasz praktyczną znajomość usług Microsoft Teams, SharePoint Online, OneDrive, Exchange Online oraz aplikacji O365 (m.in. Bookings, Lists, Forms, Stream, Planner, ToDo, itp.),
  • znasz Azure i powiązane usługi,
  • znasz ADFS / AD Content i posiadasz umiejętność rozwiązywania problemów synchronizacyjnych,
  • masz znajomość obszaru Exchange On-Premises / środowisk hybrydowych / Exchange Online,
  • posiadasz doświadczenie we wdrożeniach hybrydowych (Hybrid Configuration Wizard); Free/Busy, Calendar sharing, Mail flow, Migracje skrzynek,
  • masz znajomość Windows PowerShell / PowerShell for Microsoft 365 / Exchange Management Shell / Exchange Online PowerShell,
  • znasz język angielski w stopniu umożliwiającym sprawną komunikację.

Dodatkowo będzie nam miło, jeśli posiadasz:

  • wykształcenie z zakresu technologii IT,
  • znajomość metodyk zarządzania projektami: agile, Prince2 lub PMI.

W zamian oferujemy Ci:
  • współpracę w oparciu o umowę o pracę lub B2B,
  • możliwość pracy hybrydowej (nasze biuro mieści się w Warszawie przy ul. Postępu 15),
  • wdrożenie na stanowisko pracy – przekażemy Ci naszą wiedzę oraz doświadczenie, abyś mógł/ła komfortowo rozpocząć pracę i rozwijać swoje kompetencje,
  • świadczenia dodatkowe: prywatną opiekę medyczną, kartę MultiSport, możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie, liczne akcje na rzecz pracowników,
  • kulturę organizacyjną opartą na trzech wartościach: klient, mistrzostwo, szacunek – w centrum naszego zainteresowania zawsze jest klient, swoimi działaniami dążymy do mistrzostwa, a podstawą naszych relacji jest szacunek.