Analityk Biznesowy IT (rekrutacja zdalna)

Warszawa

Twoje zadania:
  • Udział w procesie zbierania wymagań od klientów wewnętrznych oraz ich weryfikacji pod kątem możliwych rozwiązań,
  • Definiowanie wymagań, analizowanie i dokumentowania zapotrzebowania na nowe funkcjonalności zgłaszane przez klientów wewnętrznych,
  • Konsultowanie proponowanych rozwiązań z klientem wewnętrznym,
  • Utrzymywanie istniejących rozwiązań (analiza danych, analiza błędów),
  • Ścisła współpraca z Zespołami Programistów i Testerów,
  • Wychodzenie na przeciw potrzebom biznesowym – sugerowanie nowych rozwiązań IT,
  • Współpracowanie z dostawcami w zakresie wytwarzania oprogramowania.

  • Posiadasz minimum roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • Masz wykształcenie wyższe techniczne,
  • Dobrze czujesz się w procesie zbierania i dokumentowania wymagań,
  • Masz doświadczenie w procesie wytwarzania oprogramowania,
  • Znasz relacyjne bazy danych i składnie SQL – potrafisz pisać zapytania,
  • Znasz język UML,
  • Jesteś komunikatywna/ny i lubisz pracę zespołową,
  • Charakteryzujesz się samodzielnością, zaangażowaniem i kreatywnym podejściem do rozwiązywania problemów, Swobodnie komunikujesz się w języku angielskim.

Twoim dodatkowym atutem będzie jeśli:
  • Znasz narzędzia Enterprise Architect,
  • Branża ubezpieczeniowa nie jest Ci obca.

W zamian oferujemy Ci:
  • Stabilne warunki zatrudnienia – współpracę w oparciu o umowę o pracę,
  • W obecnej chwili możliwość pracy zdalnej lub pracy w biurze – decyzja należy do Ciebie.
  • Szkolenie wstępne – przekażemy Ci naszą wiedzę oraz doświadczenie, abyś mógł/ła komfortowo rozpocząć samodzielną pracę,
  • Świadczenia dodatkowe: opiekę medyczną, możliwość skorzystania z zajęć sportowych (siłownia, fitness, basen), przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie, liczne akcje na rzecz pracowników, programy dla rodziny,
  • Niepowtarzalną atmosferę – pozytywne podejście, wzajemny szacunek.