Analityk Biznesowy IT (REKRUTACJA ZDALNA)

Warszawa (REKRUTACJA ZDALNA)

Twoje zadania:
  • udział w procesie zbierania wymagań od klientów wewnętrznych oraz ich weryfikacji pod kątem możliwych rozwiązań,
  • definiowanie wymagań, analizowanie i dokumentowanie zapotrzebowania na nowe funkcjonalności zgłaszane przez klientów wewnętrznych,
  • konsultowanie proponowanych rozwiązań z klientem wewnętrznym,
  • utrzymywanie istniejących rozwiązań (analiza danych, analiza błędów),
  • ścisła współpraca z Zespołami Programistów i Testerów,
  • wychodzenie na przeciw potrzebom biznesowym – sugerowanie nowych rozwiązań IT,
  • współpracowanie z dostawcami w zakresie wytwarzania oprogramowania.

  • posiadasz minimum roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • masz wykształcenie wyższe techniczne,
  • dobrze czujesz się w procesie zbierania i dokumentowania wymagań,
  • masz doświadczenie w procesie wytwarzania oprogramowania,
  • znasz relacyjne bazy danych i składnie SQL – potrafisz pisać zapytania,
  • znasz język UML,
  • jesteś komunikatywna/ny i lubisz pracę zespołową,
  • charakteryzujesz się samodzielnością, zaangażowaniem i kreatywnym podejściem do rozwiązywania problemów,
  • znasz język angielski w stopniu umożliwiającym czytanie dokumentacji w języku angielskim

Twoim dodatkowym atutem będzie jeśli:
  • Znasz narzędzia Enterprise Architect,
  • Branża ubezpieczeniowa nie jest Ci obca.

W zamian oferujemy Ci:
  • stabilne warunki zatrudnienia – współpracę w oparciu o umowę o pracę,
  • możliwość pracy zdalnej lub pracy w biurze – decyzja należy do Ciebie; po okresie pandemii możliwość dalszej pracy zdalnej, z koniecznością wizyty w biurze około raz w miesiącu (nasze biuro mieści się w Warszawie przy ul. Postępu 15),
  • szkolenie wstępne – nasi doświadczenie pracownicy przekażą Ci wiedzę oraz doświadczenie, abyś mógł/ła komfortowo rozpocząć samodzielną pracę,
  • świadczenia dodatkowe: prywatną opiekę medyczną, Kartę Multisport, możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie, liczne akcje na rzecz pracowników, programy Rodzina LINK4,
  • kulturę organizacyjną opartą na trzech wartościach: klient, mistrzostwo, szacunek – w centrum naszego zainteresowania zawsze jest klient, swoimi działaniami dążymy do mistrzostwa, a podstawą naszych relacji jest szacunek.