Odwiedź nas na Facebooku i LinkedIn!

Analityk w Zespole Zwalczania Przestępczości Ubezpieczeniowej (K/M)

WARSZAWA ( REKRUTACJA ZDALNA )

Twoje zadania:
  • Identyfikacja zagrożeń i trendów dotyczących naruszeń bezpieczeństwa i działań przestępczych
  • Monitorowanie i tworzenie zasad bezpieczeństwa poprzez analizę danych i zdarzeń za pomocą zaawansowanych dedykowanych systemów informatycznych
  • Udział w pracach związanych z utrzymaniem i definiowaniem kierunków rozwoju narzędzi informatycznych w obszarze przeciwdziałania przestępczości
  • Monitorowania i definiowanie reguł eksperckich w narzędziach wspierających procesy przeciwdziałania nadużyciom
  • Tworzenie raportów i analiz opartych na danych polisowo-szkodowych,
  • Wsparcie procesu likwidacji szkód i sprzedaży polis

  • posiadasz wykształcenie wyższe lub studia ostatniego roku (preferowane kierunki: Ekonomia, Matematyka, Informatyka, lub kierunki techniczne),
  • znasz język angielski na poziomie średnio-zaawansowanym,
  • masz bardzo dobrą znajomość obsługi MS Excel
  • posiadasz wysoko rozwinięte umiejętności analityczne,
  • dobrze organizujesz prace własną,
  • jesteś osobą  samodzielną  w działaniu, dociekliwą, kreatywną oraz dokładną,
  • potrafisz pracować w zespole,
  • znajomość branży ubezpieczeniowej będzie dodatkowym atutem.

W zamian oferujemy Ci:
  • stabilne warunki zatrudnienia – umowę o pracę
  • pracę w trybie hybrydowym (do biura zapraszamy na: spotkania zespołu raz na dwa miesiące, szkolenia stacjonarne lub w tematach kadrowych wymagających podpisania dokumentów). Nasze biuro mieści się przy ul. Postępu 15 w Warszawie,
  • wdrożenie na stanowisko pracy – przekażemy Ci naszą wiedzę i doświadczenie, abyś mógł/a komfortowo rozpocząć pracę i rozwijać swoje kompetencje,
  • pakiet benefitów (w przypadku umowy o pracę) – opiekę medyczną, dofinansowanie do karty Multisport, grupowe ubezpieczenie na życie oraz szereg inicjatyw na rzecz naszych pracowników,
  • możliwość uzyskania dodatkowych dni wolnych,
  • kulturę organizacyjną opartą na trzech wartościach: klient, mistrzostwo, szacunek – w centrum naszego zainteresowania zawsze jest klient, swoimi działaniami dążymy do mistrzostwa, a podstawą naszych relacji jest szacunek.