Analityk w Zespole Zwalczania Przestępczości Ubezpieczeniowej (REKRUTACJA ZDALNA)

Warszawa

Twoje zadania:
  • Identyfikacja zagrożeń i trendów dotyczących naruszeń bezpieczeństwa i działań przestępczych,
  • Monitorowanie i tworzenie zasad bezpieczeństwa poprzez analizę danych i zdarzeń za pomocą zaawansowanych dedykowanych systemów informatycznych,
  • Udział w pracach związanych z utrzymaniem i definiowaniem kierunków rozwoju narzędzi informatycznych w obszarze przeciwdziałania nadużyciom,
  • Tworzenie raportów i analiz opartych na danych polisowo-szkodowych,
  • Wsparcie procesu likwidacji i sprzedaży polis.

  • Wyższe wykształcenie lub student/ka ostatniego roku (preferowane kierunki studiów: Ekonomia, Matematyka, informatyka lub kierunki pokrewne),
  • Bardzo dobra znajomość obsługi MS Excel,
  • Znajomość procesów występujących w zakładzie ubezpieczeń, w tym procesów likwidacji szkód i sprzedaży,
  • Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne,
  • Dobra organizacja pracy własnej,
  • Samodzielność w działaniu, dociekliwość, kreatywność dokładność,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie średnio-zaawansowanym,
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość MS SQL Server i/lub Python.

W zamian oferujemy Ci:
  • Współpracę w oparciu o umowę o pracę,
  • Zdobycie /rozwinięcie doświadczenia zawodowego w obszarze ubezpieczeń,
  • Świadczenia dodatkowe: opiekę medyczną, możliwość skorzystania z zajęć sportowych (siłownia, fitness, basen), przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie, liczne akcje na rzecz pracowników, programy dla rodziny,
  • Szkolenie – nasi pracownicy przekażą Ci wiedzę i doświadczenie, abyś komfortowo mógł/ła rozpocząć samodzielną pracę.
  • Niepowtarzalną atmosferę – bezpośredni kontakt, pozytywne podejście, wzajemny szacunek.