Doradca ds. Ubezpieczeń (rekrutacja online)

Warszawa

LINK4 to coś więcej niż firma, jesteśmy niczym okręt pływający po niespokojnych wodach biznesu. Na naszym pokładzie odnajdzie się każdy. Wśród nas są: marzyciele i realiści, sportowcy i kucharze, dowcipnisie i nieco poważniejsze persony, czytający książki, zakochani w teatrze, uwielbiający filmy. Mimo tej różnorodności świetnie dogadujemy się, potrafimy wspólnie wypracować biznesowy cel i zacumować w porcie przedsiębiorczości.

Twoje zadania:
  • Sprzedaż ubezpieczeń komunikacyjnych Klientom zainteresowanym naszą ofertą (połączenia przychodzące)
  • Obsługa przygotowanej bazy kontaktów poprzez połączenia wychodzące
  • Dostosowywanie oferty do potrzeb Klientów
  • Realizacja planów sprzedażowych
  • Obsługa systemu wewnętrznego

  • Posiadasz doświadczenie w telefonicznej sprzedaży a kontakt z Klientem sprawia Ci przyjemność
  • Chcesz mieć wpływ na wysokość swojego wynagrodzenia
  • Motywuje Cię praca w systemie prowizyjnym
  • Lubisz wyzwania i konsekwentnie dążysz do osiągania wyznaczonych celów
  • Lubisz pracować samodzielnie
  • Dobrze czujesz się w sprzedaży, a być może jesteś urodzonym sprzedawcą 🙂

W zamian oferujemy Ci:
  • Uczciwe warunki zatrudnienia – umowa o pracę, benefity, atrakcyjny i przejrzysty system wynagrodzenia (podstawa + wysokie prowizje )
  • Szkolenie wstępne – nasi doświadczeni pracownicy przez miesiąc przekażą Ci wiedzę i swoje doświadczenie, abyś komfortowo mógł/ła rozpocząć samodzielną pracę (za każdy dzień szkolenia otrzymasz wynagrodzenie)
  • Elastyczne godziny pracy – od poniedziałku do piątku między 8:00 – 21:00
  • Możliwość pracy zdalnej również po okresie pandemii
  • Doświadczoną kadrę kierowniczą – zawsze pomocną i kompetentną, dla której najważniejszą wartością jest człowiek
  • Niepowtarzalną atmosferę – bezpośredni kontakt, pozytywne podejście, wzajemny szacunek
  • I wiele innych korzyści: doroczna impreza integracyjna, piknik rodzinny, konkursy wewnętrzne