DORADCA DS. UBEZPIECZEŃ MAJĄTKOWYCH (REKRUTACJA ONLINE)

Warszawa

Twoje zadania:
  • kontakt z klientami LINK4 w celu sprzedaży polis majątkowych (kontakt telefoniczny)
  • doradzanie klientom najlepszego wariantu ubezpieczenia
  • realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych i jakościowych

Wystarczy, że:
  • jesteś komunikatywny/na
  • chcesz zdobywać doświadczenie i rozwijać się w obszarze sprzedaży
  • jesteś gotowy/wa do pracy zmianowej (pracujemy od poniedziałku do piątku, 8 h dziennie w godzinach 9:00-20:00)
  • cechuje Cię nastawienie na cel i pełne zaangażowania w jego realizację
  • posiadasz min. wykształcenie średnie

W zamian oferujemy Ci:
  • uczciwe warunki zatrudnienia: umowa o pracę, atrakcyjny i przejrzysty system wynagrodzenia (podstawa + wysokie prowizje),
  • szkolenie wstępne – nasi doświadczeni pracownicy przez miesiąc przekażą Ci wiedzę i doświadczenie, abyś komfortowo mógł/ła rozpocząć samodzielną pracę (za każdy dzień szkolenia otrzymasz wynagrodzenie),
  • świadczenia dodatkowe: opiekę medyczną, możliwość skorzystania z zajęć sportowych (siłownia, fitness, basen), przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie, programy prorodzinne