Odwiedź nas na Facebooku i LinkedIn!

Dyrektor ds. Technologii (K/M)

Warszawa (REKRUTACJA ZDALNA)

Twoje zadania:
  • Współpraca przy tworzeniu strategii IT, dbanie o przestrzeganie najlepszych praktyk architektonicznych we wdrażanych rozwiązaniach,
  • Przygotowanie mapy zmiany technologicznej i bieżące śledzenie postępu jej realizacji,
  • Współpraca z obszarami biznesowymi, pomoc przy realizacji projektów w zakresie wymagań technologicznych,
  • Zarządzanie architekturą IT, planowanie odpowiednich działań, aby zapewnić wymaganą elastyczność biznesową i efektywność kosztową,
  • Zarządzanie spójnością architektury w projektach IT, współudział w tworzeniu wysokopoziomowej architektury rozwiązań,
  • Wprowadzanie nowoczesnych, bezpiecznych rozwiązań technologicznych pomagających zwiększyć konkurencyjność LINK4,
  • Stała współpraca przy modernizacji obecnie stosowanych aplikacji i rozwiązań technicznych LINK4,
  • Współpraca przy opracowaniu standardów rozwoju i utrzymania oprogramowania i infrastruktury LINK4,
  • Ścisła współpraca z zespołami rozwoju oprogramowania, utrzymania i biznesowymi LINK4,
  • Dzielenie się wiedzą, prowadzenie dokumentacji, szkoleń i warsztatów w uzgodnionym zakresie z LINK4.

Wystarczy, że:
  • Posiadasz wykształcenie wyższe – kierunek informatyczny,
  • Masz min. 10 lat doświadczenia zawodowego, w tym min. 2 lata na kierowniczym stanowisku,
  • Posiadasz praktyczne doświadczenie w tworzeniu rozwiązań IT,
  • Posiadasz doświadczenie w tworzeniu architektury dla złożonych systemów korporacyjnych w środowiskach on-premise i w chmurze,
  • Posiadasz praktyczną znajomość architektury mikroserwisowej oraz zagadnień z zakresu DevOps,
  • Masz wysokie zdolności komunikacyjne, prezentacyjne i interpersonalne,
  • Posiadasz praktyczne doświadczenie we współpracy z partnerami technologicznymi,
  • Znasz język angielski w stopniu komunikatywnym,
  • Masz umiejętność pracy w środowisku zwinnym,
  • Mile widziana umiejętność prowadzenia złożonych projektów (nie będziesz ich prowadził/-ła, ale głos praktyka często jest pomocny).

W zamian oferujemy Ci:
  • Współpracę w oparciu o umowę o pracę lub B2B,
  • Praca w trybie hybrydowym – nasze biuro znajduje się w Warszawie przy ul. Postępu 15
  • Wdrożenie na stanowisko pracy – przekażemy Ci naszą wiedzę i doświadczenie, abyś mógł/a komfortowo rozpocząć pracę i rozwijać swoje kompetencje,
  • W przypadku umowy o pracę dofinansowane świadczenia dodatkowe: prywatną opiekę medyczną, kartę Multisport, możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie, liczne akcje na rzecz pracowników, program Rodzina LINK4,
  • Kulturę organizacyjną opartą na trzech wartościach: klient, mistrzostwo, szacunek – w centrum naszego zainteresowania zawsze jest klient, swoimi działaniami dążymy do mistrzostwa, a podstawą naszych relacji jest szacunek.