Ekspert ds. Rozwoju Merytorycznego w Pionie Szkód (rekrutacja online)

Warszawa

Twoje zadania:
  • Szkolenia merytoryczne nowych pracowników zespołów zajmujących się merytoryczną likwidacją szkód i rzeczoznawców
  • Wsparcie kierowników likwidacji szkód w zakresie coachingu pracowników
  • Wsparcie kierowników call-center szkodowego w obszarze udzielania informacji o statusie szkody i przeszkoleniu pracowników
  • Planowanie ścieżki rozwoju i monitoring kompetencji dla likwidatorów
  • Cykliczne weryfikowanie wiedzy likwidatorów szkód komunikacyjnych oraz sporządzanie raportów na temat jej stanu
  • Ustalanie wspólnie z przedstawicielem pionu HR programów szkoleniowych dla likwidatorów
  • Opiniowanie procedur likwidacji szkód
  • Opieka nad programem Szkoła Likwidacji Szkód oraz innym programami szkoleniowymi Pionu Szkód

  • Posiadasz m.in. 2 letnie doświadczenie w obszarze likwidacji szkód komunikacyjnych i majątkowych
  • Masz wiedzę z zakresu prawa ubezpieczeniowego i orzecznictwa
  • Prowadziłeś szkolenia i posiadasz umiejętności trenerskie
  • Narzędzia przygotowania prezentacji nie są Ci obce
  • Potrafisz motywować, rozwijać oraz budować dobre relacje
  • Masz doskonałe umiejętności organizacyjne
  • Chcesz dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem
  • Twoje dotychczasowe pomysły usprawniały pracę Twoją i zespołu
  • Praca pod presją czasu nie stanowi dla Ciebie kłopotu

W zamian oferujemy Ci:
  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • Różnorodność zadań i wyzwań
  • Świadczenia dodatkowe: opiekę medyczną, możliwość skorzystania z zajęć sportowych (siłownia, fitness, basen), przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie, liczne akcje na rzecz pracowników, programy dla rodziny
  • Pracę w kulturze organizacyjnej, gdzie wartości to realna część naszej rzeczywistości