Inżynier Danych (Rekrutacja online)

Warszawa

Twoje zadania:
  • przetwarzanie i analiza dużych zbiorów danych w rozwiązaniach klasy Enterprise DWH i Big Data, Data APIs
  • optymalizacja procesów przetwarzania danych i optymalizacja zapytań z wykorzystaniem języków Python i SQL
  • automatyzacja procesów zasilania i ich optymalizacja – batch oraz real-time / streaming
  • implementacja procesów zarządzania jakością danych, w tym wdrożenie reguł walidacji danych, standardów wprowadzania danych
  • wdrożenie automatycznych procesów monitorowania jakości danych
  • utrzymywanie dokumentacji procesów zasileń

Wystarczy, że:
  • biegle programujesz w SQL
  • dobrze znasz języka Python
  • znasz bazy danych typu PostgreSQL, MS SQL Server, Oracle, MySQL
  • posiadasz doświadczenie w pracy na danych ustrukturyzowanych oraz nieustrukturyzowanych
  • umiejętnie posługujesz się systemem kontroli wersji GIT

Twoim dodatkowym atutem będzie jeśli:

  • znasz języka Scala
  • znasz platformę SQL Server w obszarze Business Intelligence
  • znasz rozwiązania Big Data (Spark, Kafka, Airflow, Databricks, Hadoop)
  • znasz tematykę kolumnowych baz danych (np. MariaDB)
  • masz doświadczenie w projektowaniu i budowie ETL (głównie Microsoft SSIS i AirFlow), procesów Data Quality
  • znasz środowisko Linux

W zamian oferujemy Ci:
  • udział w bardzo ciekawych projektach z obszaru inżynierii danych oraz Big Data
  • współpracę w oparciu o umowę o pracę na czas zastępstwa (około 1,5 roku)
  • świadczenia dodatkowe: opiekę medyczną, możliwość skorzystania z zajęć sportowych (siłownia, fitness, basen) przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie, liczne akcje na rzecz naszych pracowników, programy dla rodziny
  • szkolenie – przekażemy Ci naszą wiedzę oraz doświadczenie, abyś mógł/a komfortowo rozpocząć samodzielną pracę
  • niepowtarzalną atmosferę: bezpośredni kontakt, pozytywne podejście, wzajemny szacunek