Inżynier DevOps (REKRUTACJA ZDALNA)

Warszawa

Do zespołu DevOps w LINK4 poszukujemy osoby na stanowisko Inżyniera. Podstawowym zadaniem zespołu jest wsparcie i pielęgnacja produkcyjnych systemów biznesowych. Budujemy nowoczesny, hybrydowy ekosystem, oparty o automatyzację w duchu IaC, rozwijamy monitoring, reagujemy na sytuacje wyjątkowe. Choć pracujemy w instytucji finansowej, naszą największą siłą jest elastyczność i otwartość na nowe pomysły. Jeżeli lubisz wyzwania, masz szerokie doświadczenie w zakresie funkcjonowania systemów IT i chcesz poszerzać swoje horyzonty - to może być praca dla Ciebie.

Twoje zadania:
  • Wsparcie i automatyzacja wdrożeń produkcyjnych,
  • Budowa i rozwój narzędzi monitorujących,
  • Projektowanie pipeline’ów CI/CD dla istniejących i nowych projektów w infrastrukturze on-prem i chmurowej,
  • Nieustanne ulepszanie procesów i narzędzi, R&D i rozwój w tym zakresie,
  • Wsparcie zespołu developerskiego w utrzymaniu środowisk aplikacyjnych,
  • Konsultacje w zakresie architektury wdrażanych rozwiązań i propozycje usprawnień.

  • Posiadasz minimum 3 lata doświadczenia w pracy o podobnych charakterze,
  • Zwracasz uwagę na nieoptymalne procesy i manualną, powtarzalną pracę,
  • Masz silne zdolności analityczne i komunikacyjne,
  • Posiadasz doświadczenie w projektowaniu pipeline’ów CI/CD
  • Znasz system Linux,
  • Znasz Git,
  • Wiesz jak korzystać z narzędzi w stacku Atlassian (Jira, Bamboo, Bitbucket, Confluence),
  • Dobrze znasz narzędzia DevOps, np. Terraform, Ansible, Puppet, Salt i inne,
  • Lubisz podejmować wyzwania i chcesz rozwijać swoje kompetencje.

Twoim dodatkowym atutem będą:

  • Umiejętność programowania w Javie i analizy problemów wydajnościowych,
  • Doświadczenie w pracy w środowisku chmurowym – używamy Azure i GPC,
  • Znajomość zagadnień konteneryzacji (Docker, Kubernetes),
  • Doświadczenie z narzędziami do monitoringu, np. Prometheus, Graphite, Nagios,
  • Doświadczenie z Elastic Stack.

W zamian oferujemy Ci:
  • Współpracę w oparciu o umowę o pracę lub B2B,
  • 100% pracy zdalnej, opcjonalnie z biura,
  • Atrakcyjne zniżki na ubezpieczenia LINK4,
  • Świadczenia dodatkowe: opiekę medyczną, możliwość skorzystania z zajęć sportowych (siłownia, fitness, basen), ubezpieczenie na życie,
  • Liczne akcje na rzecz naszych pracowników,
  • Programy dla rodziny,
  • Bezpośredni kontakt, pozytywne podejście, wzajemny szacunek.