Odwiedź nas na Facebooku i LinkedIn!

Inżynier DevOps / System Administrator (K/M)

Warszawa (REKRUTACJA ZDALNA)

Do zespołu DevOps w LINK4 poszukujemy osoby na stanowisko DevOps. Podstawowym zadaniem zespołu jest wsparcie i pielęgnacja produkcyjnych systemów biznesowych. Budujemy nowoczesny, hybrydowy ekosystem, oparty o automatyzację w duchu IaC, rozwijamy monitoring, reagujemy na sytuacje wyjątkowe.

Twoje zadania:
  • Wykonywanie i automatyzacja wdrożeń produkcyjnych z wykorzystaniem Jenkins, Ansible, GitLab,
  • Utrzymywanie systemów produkcyjnych w tym automatyzacja cyklicznej pracy oraz budowa i rozwój narzędzi monitorujących wykorzystujących m.in. Grafana, Prometheus, Elastic, Nagios,
  • Projektowanie pipeline’ów CI/CD dla istniejących i nowych projektów w infrastrukturze on-prem i chmurowej – Azure, GCP, OCI,
  • Nieustanne ulepszanie procesów i narzędzi, R&D i rozwój w tym zakresie,
  • Wsparcie zespołu developerskiego w utrzymaniu środowisk aplikacyjnych,
  • Konsultacje w zakresie architektury wdrażanych rozwiązań i propozycje usprawnień.

  • Masz minimum 3 lata doświadczenia w pracy o podobnych charakterze,
  • Posiadasz silne zdolności analityczne i komunikacyjne,
  • Znasz system Linux, Git, Jenkins oraz Ansible,
  • Masz doświadczenie w pracy w środowisku chmurowym,
  • Znasz zagadnień konteneryzacji (Docker, Kubernetes),
  • Masz doświadczenie w projektowaniu pipeline’ów CI/CD,
  • Posiadasz praktyczną znajomość narzędzi w stacku Atlassian (Jira, Bitbucket, Confluence),
  • Wykazujesz się samodzielnością i nastawieniem „da się”,
  • Chcesz podejmować wyzwania i chcesz rozwijać swoje kompetencje,
  • Jesteś wyczulony/-na na nieoptymalne procesy i manualną, powtarzalną pracę.

Twoim dodatkowym atutem będą:

  • Umiejętność programowania w Javie i analizy problemów wydajnościowych,
  • Doświadczenie z narzędziami do monitoringu, np. Prometheus, Graphite, Nagios,
  • Doświadczenie z Elastic Stack,
  • Dobrze znasz narzędzia DevOps, np. Terraform, Ansible.

W zamian oferujemy Ci:
  • Współpracę w oparciu umowę o pracę lub B2B,
  • Możliwość pracy zdalnej lub pracy w biurze – decyzja należy do Ciebie; w przypadku pracy zdalnej konieczność wizyty w biurze około raz na kwartał lub rzadziej (nasze biuro mieści się w Warszawie przy ulicy Postępu 15),
  • Wdrożenie na stanowisko pracy – przekażemy Ci naszą wiedzę i doświadczenie, abyś mógł/a komfortowo rozpocząć pracę i rozwijać swoje kompetencje,
  • Świadczenie dodatkowe: prywatną opiekę medyczną, kartę Multisport, możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie, liczne akcje na rzecz pracowników, program Rodzina LINK4,
  • Kulturę organizacyjną opartą na trzech wartościach: klient, mistrzostwo, szacunek – w centrum naszego zainteresowania zawsze jest klient, swoimi działaniami dążymy do mistrzostwa, a podstawą naszych relacji jest szacunek.