Kierownik Call Center w Pionie Szkód (REKRUTACJA ZDALNA)

Warszawa

Twoje zadania:
  • Zarządzanie Zespołem Call Center w celu zapewnienia efektywnej obsługi klientów Spółki – rejestracja i obsługa szkód,
  • Monitorowanie rozmów oraz dawanie informacji zwrotnej pracownikom w celu poprawy jakości prowadzonych rozmów,
  • Budowanie oraz utrzymywanie zmotywowanego i zaangażowanego zespołu,
  • Prowadzenie szkoleń pracowników zespołu z obowiązujących standardów obsługi klienta,
  • Udział w innowacyjnych projektach realizowanych w Pionie Szkód,
  • Przygotowywanie i optymalizowanie wewnętrznych procedur i procesów obowiązujących w zespole, w tym aktualizowanie obowiązujących skryptów rozmów z Klientem szkodowym.

  • Masz minimum 2 lata doświadczenia w zarządzaniu zespołem call center (warunek koniecznym),
  • Posiadasz w zakresie ubezpieczeń majątkowych i komunikacyjnych – doświadczenie w obszarze obsługi i likwidacji szkód,
  • Posiadasz wykształcenie wyższe,
  • Potrafisz efektywnie organizować czas pracy własnej oraz podległo zespołu,
  • Posiadasz umiejętność motywowania, rozwijania oraz budowania dobrych relacji,
  • Wyróżniają Cię umiejętności komunikacyjne,
  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.

W zamian oferujemy Ci:
  • Współpracę w oparciu o umowę o pracę na czas zastępstwa (minimum 1,5 roku) – z możliwością nawiązania długoterminowej współpracy po zakończeniu umowy na czas zastępstwa.
  • Pracę w zgranym zespole, samodzielność w działaniu, możliwość rozwoju i realizacji ciekawych wyzwań,
  • Świadczenia dodatkowe: opiekę medyczną, możliwość skorzystania z zajęć sportowych (siłownia, fitness, basen), przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie, liczne akcje na rzecz pracowników, programy dla rodziny,
  • Przeszkolenie – przekażemy Ci naszą wiedzę oraz doświadczenie, abyś mógł/ła komfortowo rozpocząć samodzielną pracę.