Kierownik Zespołu Obsługi Klienta (Pion Szkód) (REKRUTACJA ZDALNA)

Warszawa

Twoje zadania:
  • Kontrolowanie ruchu połączeń przychodzących i wychodzących oraz zadań wykonywanych przez zespół w celu zapewnienia efektywnej obsługi klientów Spółki,
  • Monitorowanie rozmów oraz dodawanie informacji zwrotnej pracownikom w celu poprawienia jakości prowadzonych rozmów,
  • Budowanie oraz utrzymywanie zmotywowanego i zaangażowanego zespołu,
  • Prowadzeń szkoleń pracowników zespołu z obowiązujących standardów obsługi klienta,
  • Udział w projektach realizowanych w Pionie Szkód,
  • Przygotowywanie i optymalizowanie wewnętrznych procedur i procesów obowiązujących w zespole, w tym aktualizowanie obowiązujących skryptów rozmów z Klientem szkodowym,

  • Minimum 2 letnie doświadczenie w zarządzaniu Zespołem Call Center w obszarze szkód,
  • Wykształcenie wyższe,
  • Umiejętność organizacji czasu pracy własnej i podległego zespołu,
  • Umiejętność motywowania, rozwijania oraz budowania dobrych relacji,
  • Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne,
  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.

W zamian oferujemy Ci:
  • Współpracę w oparciu o umowę o pracę na czas zastępstwa (minimum 1,5 roku),
  • Pracę w zgranym zespole, samodzielność w działaniu, możliwości rozwoju i realizacji ciekawych wyzwań,
  • Świadczenia dodatkowe: opiekę medyczną, możliwość skorzystania z zajęć sportowych (siłownia, fitness, basen), przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie, liczne akcje na rzecz pracowników, programy dla rodziny,
  • Przeszkolenie – przekażemy Ci naszą wiedzę oraz doświadczenie, abyś mógł/ła komfortowo rozpocząć samodzielną pracę,