Odwiedź nas na Facebooku i LinkedIn!

Kierownik Zespołu Projektów i Analiz Szkodowych (K/M)

Warszawa (REKRUTACJA ZDALNA)

Twoje zadania:
  • zarządzanie zespołem odpowiedzialnym za realizację projektów i analiz z Pionie Szkód,
  • prowadzenia i koordynowanie działań z zakresu projektów i innowacji w Pionie Szkód,
  • analiza procesów biznesowych,
  • monitorowanie trendów w branży.

  • masz doświadczenie w prowadzeniu projektów bądź uczestniczyłeś/aś w projektach mających na celu opracowanie koncepcji nowych procesów, usług lub rozwiązań,
  • masz doświadczenie w roli lidera/menadżera zespołu,
  • posiadasz zdolności analityczne,
  • interesujesz się technologią,
  • bardzo dobrze organizujesz pracę swoją oraz innych,
  • masz otwartą głowę i nie boisz się działać,
  • znasz metodyki prowadzenia projektów w teorii i praktyce,
  • swobodne posługujesz się pakietem Microsoft Office (Outlook, Word, PowerPoint, Excel – poziom średnio-zaawansowany).

Mile widziane:

  • wiedza z zakresu metodyki Scrum i Agile,
  • podstawowa wiedza z zakresu BPMN,
  • znajomość język angielskiego,
  • doświadczenie w branży ubezpieczeniowe.

W zamian oferujemy Ci:
  • współpracę w oparciu o umowę o pracę,
  • możliwość pracy zdalnej, z koniecznością wizyty w biurze około raz w miesiącu (nasze biuro mieści  się w Warszawie przy ul. Postępu 15), jeśli lubisz pracować z biura, również jest taka możliwość,
  • wdrożenie na stanowisko pracy – przekażemy Ci naszą wiedzę i doświadczenie, abyś mógł/a komfortowo rozpocząć pracę i rozwijać swoje kompetencje,
  • świadczenie dodatkowe: prywatną opiekę medyczną, Kartę Multisport na preferencyjnych warunkach, możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie, liczne akcje na rzecz pracowników, program Rodzina LINK4,
  • kulturę organizacyjną opartą na trzech wartościach: klient, mistrzostwo, szacunek – w centrum naszego zainteresowania zawsze jest klient, swoimi działaniami dążymy do mistrzostwa, a podstawą naszych relacji jest szacunek.