Koordynator ds. Projektów Finansowych (REKRUTACJA ZDALNA)

Warszawa

Twoje zadania:
  • Prowadzenie i koordynowanie działań projektowych w Pionie Finansowym w ramach określonego zakresu, harmonogramu i budżetu,
  • Zapewnienie prawidłowego obiegu informacji (w tym cykliczne raportowanie statusu prac oraz monitorowanie kluczowych wskaźników) na poziomie Spółki oraz Grupy,
  • Szacowanie efektów biznesowych rekomendowanych zmian,
  • Przygotowanie umów, dokumentacji projektowej, raportów,
  • Inicjowanie i koordynowanie działań innowacyjnych w Pionie Finansowym oraz współpraca z innymi Pionami w firmie,
  • Monitorowanie trendów w branży.

  • Masz wykształcenie wyższe o profilu finansowym oraz co najmniej 3 letnie doświadczenie zawodowe w departamencie finansowym,
  • Masz doświadczenie w prowadzeniu projektów bądź czynnie uczestniczyłeś/aś w projektach mających na celu opracowanie nowych koncepcji procesów, usług lub rozwiązań,
  • Posiadasz zdolności analityczne oraz umiejętność wyciągania i formułowania wniosków,
  • Podejmujesz samodzielnie decyzje oraz skutecznie reagujesz w trudnych sytuacjach,
  • Budujesz oraz utrzymujesz dobre relacje ze wszystkimi interesariuszami projektu,
  • Bardzo dobrze organizujesz pracę swoją i zespołu,
  • Jesteś kreatywny/a i wykazujesz się twórczym myśleniem,
  • Masz otwartą głowę i nie boisz się działać,
  • Swobodnie obsługujesz Microsoft Office.
  • Dodatkowymi atutami będą: wiedza z branży ubezpieczeniowej, wykształcenie wyższe finansowe i wiedza z zakresu IFRS17

W zamian oferujemy Ci:
  • Współpracę w oparciu o umowę o pracę (zatrudnienie na okres około 1,5 roku),
  • Świadczenia dodatkowe: opiekę medyczną, możliwość skorzystania z zajęć sportowych (siłownia, fitness, basen), przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie, liczne akcje na rzecz pracowników, programy dla rodziny,
  • Szkolenie wstępne – nasi doświadczeni pracownicy przez miesiąc przekażą Ci wiedzę i doświadczenie, abyś komfortowo mógł/ła rozpocząć samodzielną pracę.
  • Niepowtarzalną atmosferę – bezpośredni kontakt, pozytywne podejście, wzajemny szacunek.