Odwiedź nas na Facebooku i LinkedIn!

Lider Obszaru e-commerce (K/M)

WARSZAWA (REKRUTACJA ZDALNA )

Twoje zadania:
  • rozwój obszaru e-commerce LINK4,
  • praca z lejkiem sprzedażowym i optymalizacja współczynnika konwersji,
  • rekomendowanie nowych rozwiązań oraz funkcjonalności Serwisu oraz kalkulatorów,
  • prowadzenie testów A/B/X,
  • raportowanie i odpowiedzialność za wyniki Sprzedażowe, w tym także konwersji i mikrokonwersji.

Wystarczy, że:
  • masz minimum 3 lata doświadczenia w e-commerce,
  • możesz pochwalić się doświadczeniem w optymalizacji konwersji,
  • jesteś ukierunkowany na cel,
  • znasz Google Analytics umożliwiająca analizę efektywności działań,
  • wiesz czym jest SEO, UX/UI,
  • umiejętnie pracujesz na wielu projektach oraz masz zdolności organizacyjne,
  • cechuje Cię samodzielność w działaniu,
  • umiejętnie współpracujesz z różnymi zespołami w ramach organizacji, a także z zewnętrznymi kontrahentami.

W zamian oferujemy Ci:
  • stabilne warunki zatrudnienia – umowę o pracę,
  • pracę w trybie hybrydowym (do biura zapraszamy na: spotkania zespołu raz w miesiącu, szkolenia stacjonarne lub w tematach kadrowych wymagających podpisania dokumentów). Nasze biuro mieści się przy ul. Postępu 15 w Warszawie,
  • wdrożenie na stanowisko pracy – przekażemy Ci naszą wiedzę i doświadczenie, abyś mógł/a komfortowo rozpocząć pracę i rozwijać swoje kompetencje,
  • możliwość uzyskania dodatkowych dni wolnych,
  • pakiet benefitów (w przypadku umowy o pracę) – opiekę medyczną, dofinansowanie do karty Multisport, grupowe ubezpieczenie na życie oraz szereg inicjatyw na rzecz naszych pracowników,
  • kulturę organizacyjną opartą na trzech wartościach: klient, mistrzostwo, szacunek – w centrum naszego zainteresowania zawsze jest klient, swoimi działaniami dążymy do mistrzostwa, a podstawą naszych relacji jest szacunek.