Odwiedź nas na Facebooku i LinkedIn!

Młodszy Audytor Wewnętrzny (K/M)

Warszawa (REKRUTACJA ZDALNA)

Twoje zadania:
  • Analiza procesów wewnętrznych i udział w opracowywaniu programów audytowych
  • przeprowadzanie badań audytowych
  • identyfikacja i analiza ryzyk występujących w badanych procesach
  • monitorowanie wdrożeń rekomendacji audytowych oraz przygotowywaniu opracowań i analiz specjalnych

  • Masz min. roczne doświadczenie w ubezpieczeniach lub bankowości
  • Posiadasz wyższe wykształcenie: ubezpieczenia, audyt/kontrola, finanse, IT lub inne kierunki ścisłe
  • Posiadasz wiedzę z zakresu zarządzania ryzykiem, kontroli wewnętrznej, ładu organizacyjnego
  • Sprawnie posługujesz się pakietem Microsoft Office, w szczególności Excel i PowerPoint
  • Posiadasz umiejętność analitycznego myślenia i charakteryzujesz się samodzielnością w działaniu
  • Potrafisz trafnie ocenić zgromadzone informacje oraz sprawnie wyciągasz z nich wnioski
  • Lubisz pracować z innymi ludźmi
  • Twoim atutem będzie jeśli posiadasz doświadczenie zdobyte w obszarze audytu lub kontroli

W zamian oferujemy Ci:
  • Współpracę w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość pracy zdalnej lub pracy w biurze – decyzja należy do Ciebie; w przypadku pracy zdalnej konieczność wizyty w biurze około raz/dwa razy na kwartał (nasze biuro mieści się w Warszawie przy ulicy Postępu 15),
  • Wdrożenie na stanowisko pracy – przekażemy Ci naszą wiedzę i doświadczenie, abyś mógł/a komfortowo rozpocząć pracę i rozwijać swoje kompetencje,
  • Świadczenie dodatkowe: prywatną opiekę medyczną, kartę Multisport, możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie, liczne akcje na rzecz pracowników, program Rodzina LINK4,
  • Kulturę organizacyjną opartą na trzech wartościach: klient, mistrzostwo, szacunek – w centrum naszego zainteresowania zawsze jest klient, swoimi działaniami dążymy do mistrzostwa, a podstawą naszych relacji jest szacunek.