Młodszy Deweloper Taryfikacyjny (K/M)

Warszawa (REKRUTACJA ZDALNA)

Twoje zadania:
  • Analizowanie zależności i wdrażanie zmian w systemie w zakresie taryfy,
  • Realizowanie procesów aktualizujących słowniki w systemie,
  • Współpraca z analitykami i programistami w zakresie projektów prowadzonych w firmie,
  • Współpraca z innymi zespołami w zakresie zapytań dotyczących kalkulacji składki,
  • Testowanie nowych funkcjonalności.

Wystarczy, że:
  • Znasz SQL i Excel,
  • Jesteś dokładny i zaangażowany,
  • Dążysz do usprawniania i automatyzacji swojej pracy,
  • Mile widziane: doświadczenie na stanowisku testera/analityka oraz umiejętność programowania w języku Python.

W zamian oferujemy Ci:
  • Współpracę w oparciu o umowę o pracę,
  • Udział w innowacyjnych projektach prowadzonych w obszarze taryf,
  • Zdobycie i rozwinięcie doświadczenia w branży ubezpieczeniowej,
  • Świadczenia dodatkowe: opiekę medyczną, możliwość skorzystania z zajęć sportowych (siłownia, fitness, basen), przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie, liczne akcje na rzecz pracowników, programy dla rodziny,
  • Szkolenie – przekażemy Ci naszą wiedzę oraz doświadczenie, abyś mógł/ła komfortowo rozpocząć samodzielną pracę,
  • Niepowtarzalną atmosferę – pozytywne podejście, wzajemny szacunek.