MŁODSZY SPECJALISTA DS. MODELI TARYFOWYCH (REKRUTACJA ONLINE)

Warszawa

Twoje zadania:
  • rozwijanie nowoczesnych metod modelowania i analizy danych
  • tworzenie i monitoring modeli pricingowych
  • budowanie strategii cenowych
  • udział we wdrażaniu narzędzi taryfikacyjnych

Wystarczy, że:
  • dobrze znasz SQL
  • posiadasz doświadczenie w zastosowaniu różnych technik analizy i segmentacji danych
  • potrafisz samodzielnie wyciągać wnioski z analiz i przedstawiać rekomendacje
  • chcesz wdrażać nowe rozwiązania i dążysz do usprawniania istniejących
  • cechuje Cię otwartość i komunikatywność

Twoim dodatkowym atutem będzie:

  • doświadczenie w firmie ubezpieczeniowej w zakresie budowania modeli cenowych (ryzyko / popyt)
  • znajomość Earnix lub Emblem
  • umiejętność programowania w języku Python

W zamian oferujemy Ci:
  • udział w innowacyjnych projektach prowadzonych w obszarze pricingu
  • zdobycie / rozwinięcie doświadczenia zawodowego w branży ubezpieczeniowej
  • świadczenia dodatkowe: opiekę medyczną, możliwość skorzystania z zajęć sportowych (siłownia, fitness, basen) przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie, liczne akcje na rzecz naszych pracowników, programy dla rodziny
  • szkolenie – przekażemy Ci naszą wiedzę oraz doświadczenie, abyś mógł/a komfortowo rozpocząć samodzielną pracę
  • niepowtarzalną atmosferę: bezpośredni kontakt, pozytywne podejście, wzajemny szacunek