Młodszy Specjalista ds. Obsługi Spraw Sądowych (rekrutacja online)

Warszawa

Twoje zadania:
  • obsługa spraw skierowanych na drogę postępowania sądowego przeciwko LINK4 TU S.A. z tytułu wyrządzonej szkody (praca typu back-office, nie jest to reprezentacja LINK4 TU S.A. przed sądem)
  • analiza spraw, materiału dowodowego oraz szans powodzenia w ewentualnym procesie sądowym
  • uzupełnianie na bieżąco informacji w systemie na temat podjętych działań w sprawie
  • przygotowywanie dokumentacji potrzebnej do prowadzenia procesu sądowego przez kancelarie zewnętrzne
  • obsługa sprawy na etapie postępowania sądowego, współpraca z adwokatem/radcą prawnym prowadzącym sprawę
  • obsługa spraw sądowych po ich zakończeniu: rejestracja w systemie, przygotowywanie płatności/ sporządzanie wniosków windykacyjnych

Wystarczy, że:
  • posiadasz wysoko rozwinięte umiejętności analityczne
  • potrafisz dobrze zorganizować własną pracę
  • dobrze jeśli posiadasz już doświadczenie w prowadzeniu postępowań sądowych lub likwidacji szkód
  • jesteś nastawiony/na na realizację celów, które sobie wyznaczasz
  • sumienność, obowiązkowość i zaangażowanie nie są Ci obce

W zamian oferujemy Ci:
  • uczciwe warunki zatrudnienia: umowa o pracę
  • świadczenia dodatkowe: opiekę medyczną, możliwość skorzystania z zajęć sportowych (siłownia, fitness, basen), przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie, liczne akcje na rzecz pracowników, programy dla rodziny
  • szkolenie wstępne: nasi doświadczeni pracownicy przekażą Ci wiedzę i doświadczenie, abyś komfortowo mógł/ła rozpocząć samodzielną pracę
  • niepowtarzalną atmosferę: pozytywne podejście, wzajemny szacunek