Młodszy Specjalista ds. Taryf i Analiz / Młodszy Analityk w Departamencie Taryf i Analiz (K/M)

Warszawa (REKRUTACJA ZDALNA)

Twoje zadania:
  • monitorowanie poziomu sprzedaży i cen produktów ubezpieczeniowych
  • przygotowywanie cyklicznych monitoringów i prezentacji, tworzenie dashboardów
  • analiza dostępnych danych i konstruowanie wniosków
  • współpraca z Zespołami odpowiedzialnymi za sprzedaż

Wystarczy, że:
  • znasz pakiet Office, w szczególności Excel
  • znasz podstawy PowerBI i SQL
  • jesteś dokładny/na, zaagnażowany/na i komunikatywny/na
  • dążysz do usprawnienia/automatyzacji swojej pracy

Twoim dodatkowym atutem będą:

  • doświadczenie w analizie danych i tworzeniu raportów
  • doświadczenie w pracy w firmie ubezpieczeniowej

W zamian oferujemy Ci:
  • uczciwe warunki zatrudnienia: umowa o pracę
  • w obecnej chwili możliwość pracy zdalnej lub pracy w biurze – decyzja należy do Ciebie
  • wdrożenie na stanowisko pracy, rozwój Twojej wiedzy, umiejętności i kompetencji
  • świadczenie dodatkowe: opiekę medyczną, możliwość skorzystania z zajęć sportowych (siłownia, fitness, basen), przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie, liczne akcje na rzecz pracowników, programy dla rodziny,
  • niepowtarzalną atmosferę: bezpośredni kontakt, pozytywne podejście, wzajemny szacunek.