Odwiedź nas na Facebooku i LinkedIn!

Młodszy Specjalista ds. Taryf i Analiz (K/M)

Warszawa (REKRUTACJA ZDALNA)

Twoje zadania:
  • monitorowanie poziomu konwersji i cen produktów ubezpieczeniowych
  • przygotowywanie cyklicznych raportów i prezentacji
  • analiza dostępnych danych i konstruowanie wniosków ad-hoc
  • współpraca z Zespołami odpowiedzialnymi za sprzedaż
  • tworzenie dashboardów

  • masz wykształcenie wyższe lub jesteś na V roku studiów (preferowane kierunki z zakresu nauk ścisłych) i masz możliwość pracy na pełny etat
  • posiadasz bardzo dobrą znajomość Excel
  • znasz co najmniej podstawy SQL
  • posiadasz umiejętność analizy danych liczbowych, wyciągania i prezentacji wniosków
  • jesteś komunikatywny/-na, dokładny/-na i zaangażowany/-na
  • dążysz do usprawniania/automatyzacji swojej pracy
  • mile widziana znajomość PowerBi w zakresie tworzenia dashboardów
  • oraz doświadczenie w pracy w firmie ubezpieczeniowej

W zamian oferujemy Ci:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia w bardzo interesującym obszarze branży ubezpieczeniowej
  • przyjazną atmosferę w zgranym Zespole
  • świadczenie dodatkowe: prywatną opiekę medyczną, Kartę Multisport, możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie, liczne akcje na rzecz pracowników
  • kulturę organizacyjną opartą na trzech wartościach: klient, mistrzostwo, szacunek – w centrum naszego zainteresowania zawsze jest klient, swoimi działaniami dążymy do mistrzostwa, a podstawą naszych relacji jest szacunek