MŁODSZY SPECJALISTA DS. TARYF I SYSTEMÓW (REKRUTACJA ONLINE)

Warszawa

Twoje zadania:
  • analizowanie zależności i wdrażanie zmian w systemie w zakresie taryfy
  • realizowanie procesów aktualizujących słowniki w systemie
  • współpraca z analitykami i programistami w zakresie projektów prowadzonych w firmie
  • współpraca z innymi zespołami w zakresie zapytań dotyczących kalkulacji składki
  • testowanie nowych funkcjonalności

Wystarczy, że:
  • znasz SQL i Excel
  • znasz logikę tworzenia algorytmów (pętle, warunki)
  • cechuje Cię dokładność i zaangażowanie
  • dążysz do usprawniania / automatyzacji swojej pracy

Twoim dodatkowym atutem będzie:

  • doświadczenie na stanowisku testera / analityka
  • znajomość takich aplikacji jak SoapUI, JMeter
  • umiejętność programowania w języku Python

W zamian oferujemy Ci:
  • udział w innowacyjnych projektach prowadzonych w obszarze taryf
  • zdobycie / rozwinięcie doświadczenia w branży ubezpieczeniowej
  • współpracę w oparciu o umowę o pracę
  • świadczenia dodatkowe: opiekę medyczną, możliwość skorzystania z zajęć sportowych (siłownia, fitness, basen) przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie, liczne akcje na rzecz naszych pracowników, programy dla rodziny
  • szkolenie – przekażemy Ci naszą wiedzę oraz doświadczenie, abyś mógł/a komfortowo rozpocząć samodzielną pracę
  • niepowtarzalną atmosferę: bezpośredni kontakt, pozytywne podejście, wzajemny szacunek