Mobilny Ekspert ds. Technicznej Likwidacji Szkody (Rekrutacja online)

Województwo Kujawsko-Pomorskie

Twoje zadania:
  • przeprowadzanie bezpośrednich oględzin uszkodzonych pojazdów oraz mienia
  • realizacja zleceń w technologii online czyli bez konieczności wizyty u klienta (poprzez aplikację lub stronę internetową)
  • wglądy w akta sądowe, prokuratorskie, policyjne
  • analizowanie okoliczności i zakresów szkód komunikacyjnych i majątkowych
  • obsługa systemów eksperckich typu AudaNet/Audatex, Info-Ekspert,
  • kalkulacja kosztów napraw
  • przygotowywanie rozliczeń szkód całkowitych
  • kalkulowanie szkód mieszkaniowych
  • weryfikacji kosztorysów budowlanych

  • masz doświadczenie w pracy związanej z likwidacją szkód komunikacyjnych i majątkowych (minimum 1 rok)
  • posiadasz prawo jazdy kategorii „B”
  • znasz i obsługujesz programy eksperckie typu AudaNet/Audatex, Info-Ekspert, Seco Cenbud,
  • sprawnie poruszasz się na platformach poświęconych aukcjom pozostałości
  • lubisz pracować samodzielnie, nie masz kłopotów z organizacją pracy własnej

W zamian oferujemy Ci:
  • stabilne warunki zatrudnienia – umowę o pracę
  • wynagrodzenie złożone z dwóch składników: atrakcyjna podstawa + premia za wyniki Twojej pracy
  • szkolenie, które w pełni przygotuje Cię do samodzielnej pracy
  • wszystkie niezbędne narzędzia do wykonywania pracy
  • pakiet benefitów – opiekę medyczną, kartę Multisport, grupowe ubezpieczenie na życie oraz szereg inicjatyw na rzecz naszych super pracowników 🙂 – nie przejmuj się, ze będziesz daleko, zadbamy o Ciebie