Programista/tka Python (Rekrutacja online)

Warszawa

Twoje zadania:
  • budowanie aplikacji, które będą wykorzystywały modele Machine Learning
  • wdrażanie oraz utrzymywanie tych aplikacji
  • aktywny udział w projektach dotyczących zadań programistycznych, w zakresie pełnego procesu wytwórczego tj. od analizy do wdrożenia
  • prowadzenie dokumentacji projektowej i programistycznej w zakresie wprowadzanych zmian i modyfikacji kodu

  • posiadasz 2 lata doświadczenia w programowaniu w języku Python
  • znasz Dockera
  • cechuje Cię komunikatywność i nastawienie na współpracę

Twoim dodatkowym atutem będzie jeśli:

  • znasz procesy CI / CD
  • nie są Ci obce algorytmy Machine Learning
  • znasz Airflow i SQL

W zamian oferujemy Ci:
  • współpracę w oparciu o umowę o pracę
  • świadczenia dodatkowe: opiekę medyczną, możliwość skorzystania z zajęć sportowych (siłownia, fitness, basen) przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie, liczne akcje na rzecz naszych pracowników, programy dla rodziny
  • szkolenie – przekażemy Ci naszą wiedzę oraz doświadczenie, abyś mógł/mogła komfortowo rozpocząć samodzielną pracę
  • niepowtarzalną atmosferę: bezpośredni kontakt, pozytywne podejście, wzajemny szacunek