Rzeczoznawca Mobilny (Mobilny Ekspert ds. Technicznej Likwidacji Szkód) (K/M)

Województwo wielkopolskie

Twoje zadania:
  • przeprowadzanie bezpośrednich oględzin pojazdów oraz mienia,
  • realizacja zleceń w technologii online, czyli bez konieczności wizyty u klienta (poprzez aplikację lub stronę internetową),
  • wglądy w akta sądowe, prokuratorskie, policyjne,
  • analizowanie okoliczności i zakresów szkód komunikacyjnych i majątkowych,
  • obsługa systemów eksperckich typu AudaNet/Audatex, Info-Ekspert,
  • kalkulacja kosztów napraw,
  • przygotowanie rozliczeń szkód całkowitych,
  • kalkulowanie szkód mieszkaniowych,
  • weryfikacja kosztorysów budowlanych.

  • masz doświadczenie w pracy związanej z likwidacją szkód komunikacyjnych i majątkowych (minimum 1 rok),
  • posiadasz prawo jazdy kategorii “B”,
  • znasz obsługę programów eksperckich typu AudaNet/Audatex, Info-Ekspert, Seco Cenbud,
  • sprawnie poruszasz się na platformach poświęconym aukcjom pozostałości,
  • posiadasz umiejętność organizacji własnej pracy oraz chęć pracy samodzielnie.

W zamian oferujemy Ci:
  • stabilne warunki zatrudnienia – umowa o pracę,
  • wynagrodzenie złożone z dwóch składników: atrakcyjna podstawa + premia za wyniki Twojej pracy,
  • miejsce pracy: Poznań i powiaty ościenne,
  • szkolenie, które w pełni przygotuje Cię do samodzielnej pracy,
  • wszystkie niezbędne narzędzia do samodzielnej pracy,
  • świadczenia dodatkowe: prywatną opiekę medyczną, kartę MultiSport, możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie, liczne akcje na rzecz pracowników, programy Rodzina LINK4,
  • kulturę organizacyjną opartą na trzech wartościach: klient, mistrzostwo, szacunek – w centrum naszego zainteresowania zawsze jest klient, swoimi działaniami dążymy do mistrzostwa, a podstawą naszych relacji jest szacunek.