SCRUM MASTER (Rekrutacja online)

Warszawa

Twoje zadania:
  • bycie partnerem zarówno dla Zespołów Deweloperskich jak i dla Product Ownera
  • współpraca z Zespołami Deweloperskimi w tworzeniu produktów wysokiej wartości
  • wspieranie ich w definiowaniu problemów, tworzeniu efektywnych rozwiązań a także w planowaniu pracy i jej monitorowaniu
  • dzielenie się wiedzą z zakresu Scruma oraz promowanie dobrych praktyk
  • aktywne uczestniczenie w spotkaniach Zespołów i ich moderowanie
  • ścisła współpraca z Właścicielem Produktu: pomoc w rozumieniu zasad planowania produktu w środowisku empirycznym, dostarczenie technik wspierających zarządzanie backlogiem produktu

  • posiadasz minimum 3 lata doświadczenia zawodowego w roli Scrum Mastera
  • jesteś entuzjastą/tką Scruma i swoją pasją potrafisz zainteresować innych
  • masz doświadczenie w pracy z zespołami tworzącymi oprogramowanie
  • dobrze odnajdujesz się w prowadzeniu warsztatów wewnętrznych
  • to co Cię wyróżnia to komunikatywność, rozwinięte umiejętności analityczne (znajomość technik i narzędzi), ciągła chęć do wprowadzania usprawnień, a także samodzielność, systematyczność, proaktywność, kreatywność i optymizm
  • jesteś graczem zespołowym i łatwo nawiązujesz relacje
  • posiadasz szeroką wiedzę i zrozumienie Agile, znasz narzędzia i techniki wspierające Agile
  • bardzo dobrze znasz pakiet MS Office, Jira, Confluence
  • znasz tradycyjne metodyki zarządzania: PRINCE2®, PMI®

Twoim dodatkowym atutem będzie:

  • wiedza z branży ubezpieczeniowej

W zamian oferujemy Ci:
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • ciekawą i odpowiedzialną pracę z wyzwaniami projektowymi już od pierwszych dni pracy
  • szkolenia, możliwość rozwoju i poszerzania wiedzy
  • pakiet benefitów: opieka medyczna, karta Multisport, możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie
  • szereg inicjatyw dla naszych pracowników i ich rodzin