Odwiedź nas na Facebooku i LinkedIn!

Specjalista ds. Compliance (K/M)

Warszawa (REKRUTACJA ZDALNA)

Twoje zadania:
  • działania związane z zapewnieniem zgodności LINK4 z przepisami prawa, wartościami firmowymi, wewnętrznymi politykami i procedurami poprzez identyfikację, ocenę oraz monitoring potencjalnych ryzyk compliance, przeprowadzanie kontroli w zakresie stosowania przepisów i regulacji wewnętrznych,
  • prowadzenie szkoleń z zakresu compliance,
  • wsparcie rozwoju systemu kontroli wewnętrznej,
  • monitoring jakości rozmów naszych pracowników z klientami pod względem ich zgodności z wewnętrznymi regulacjami,
  • ocena materiałów marketingowych,
  • monitorowanie list sankcyjnych oraz środków ograniczających,
  • prowadzenie rejestrów Departamentu Compliance.

  • posiadasz co najmniej 2 letnie doświadczenie zawodowe w obszarze compliance/audytu/kontroli wewnętrznej (doświadczenie w branży ubezpieczeniowej będzie dodatkowym atutem),
  • potrafisz stosować przepisy prawa w praktyce,
  • posiadasz wykształcenie wyższe,preferowane kierunki to prawo lub finanse,
  • jesteś osoba odpowiedzialną, samodzielną oraz wykazujesz proaktywną postawę,
  • lubisz współpracować z innymi oraz łatwo nawiązujesz kontakty.

W zamian oferujemy Ci:
  • stabilne warunki zatrudnienia – współpracę w oparciu o umowa o pracę,
  • w obecnej chwili możliwość pracy zdalnej lub pracy w biurze – decyzja należy do Ciebie,
  • wdrożenie na stanowisko pracy – przekażemy Ci naszą wiedzę oraz doświadczenie, abyś mógł/a komfortowo rozpocząć pracę i rozwijać swoje kompetencje,
  • świadczenia dodatkowe: prywatną opiekę medyczną, kartę MultiSport, możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie, liczne akcje na rzecz pracowników, program Rodzina LINK4,
  • kulturę organizacyjną opartą na trzech wartościach: klient, mistrzostwo, szacunek – w centrum naszego zainteresowania zawsze jest klient, swoimi działaniami dążymy do mistrzostwa, a podstawą naszych relacji jest szacunek.