Specjalista ds. Likwidacji Szkody Majątkowej (rekrutacja online)

Warszawa

Twoje zadania:
  • obsługa szkód majątkowych zgodnie z obowiązującymi procedurami,
  • ustalanie na podstawie dostępnej dokumentacji szkodowej, odpowiedzialności firmy w zakresie wypłaty świadczenia lub jej odmowy, przekazywanie klientom telefonicznej oraz e-mailowej informacji odnośnie prowadzonego postępowania likwidacyjnego,
  • rejestrowanie bieżącego postępowania likwidacyjnego w systemach informatycznych.

  • posiadasz doświadczenie w pracy związanej z likwidacją szkód majątkowych
  • potrafisz analizować i formułować wnioski
  • posiadasz umiejętności negocjacyjne i komunikacyjne
  • potrafisz efektywnie zarządzić czasem swojej pracy
    jesteś otwarty/ta na nowe doświadczenia, chcesz zdobywać nową wiedzę i kompetencje

W zamian oferujemy Ci:
  • umowę o pracę
  • świadczenia dodatkowe: opiekę medyczną, możliwość skorzystania z zajęć sportowych (siłownia, fitness, basen), przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie, liczne akcje na rzecz pracowników, programy dla rodziny
  • szkolenie wstępne: nasi doświadczeni pracownicy przez miesiąc przekażą Ci wiedzę i doświadczenie, abyś komfortowo mógł/ła rozpocząć samodzielną pracę
  • niepowtarzalną atmosferę: bezpośredni kontakt, pozytywne podejście, wzajemny szacunek