Specjalista ds. Modelowania (K/M)

Warszawa (REKRUTACJA ZDALNA)

W Zespole ds. Modelowania realizujemy projekty Data Science na rzecz różnorodnych obszarów biznesowych: od marketingu i sprzedaży, poprzez back-office i likwidację szkód. Wykorzystujemy nowoczesne narzędzia, by efektywnie analizować dane, budować modele machine learning i wdrażać je na produkcję - a tym samym usprawniać procesy biznesowe.

Twoje zadania:
  • budowa nowych i rozwój istniejących modeli machine-learning, NLP,
  • zarządzanie cyklem życia modeli – od przygotowania danych do modelowania po wdrożenie modelu na produkcję i jego monitoring,
  • współpraca z biznesem, przedstawianie wyników i rekomendacji,
  • współpraca z IT i Inżynierami Danych, budowa pipeline’ów przetwarzania danych (SQL, Python, Airflow),
  • rozwijanie nowoczesnych metod modelowania i analizy danych.

  • bardzo dobrze znasz Pythona, w szczególności pakiety do przetwarzania danych i budowy modeli machine learningowych (np. Sklearn, NumPy, Pandas, Tensorflow),
  • znasz metody analizy i modelowania danych (np. lasy losowe, GBM, metody klastrowania, sieci neuronowe, NLP),
  • masz doświadczenie w budowaniu rozwiązań Data Science, które były wdrażane na produkcję,
  • bardzo dobrze znasz SQL i potrafisz przygotować dane do analizy,
  • masz doświadczenie we współpracy z biznesem, potrafisz prezentować wyniki swoich analiz,
  • jesteś kreatywny/na i zaangażowany/na w realizację powierzonych zadań,
  • proaktywnie poszukujesz ulepszeń i nowych rozwiązań,
  • lubisz współpracować w zespole i dzielić się wiedzą,
  • mile widziane doświadczenie we wdrażaniu modeli na produkcję (Docker, Flask), automatyzacji procesów w Airflow, pracy z systemem kontroli wersji (git), pracy na Linuxie oraz usługach chmurowych Azure i GCP – lub chęć rozwoju w tych obszarach.

W zamian oferujemy Ci:
  • umowę o pracę,
  • pracę w zgranym zespole specjalistów, otwartym na współpracę i wdrażanie nowych rozwiązań,
  • udział w ciekawych i innowacyjnych projektach Data Science, możliwość poznania różnorodnych obszarów biznesowych oraz technologii, realny wpływ na procesy biznesowe,
  • wsparcie w rozwijaniu Twojej wiedzy i umiejętności,
  • świadczenia dodatkowe: opiekę medyczną, możliwość skorzystania z zajęć sportowych (siłownia, fitness, basen), przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie, liczne akcje na rzecz pracowników, programy dla rodziny,
  • w chwili obecnej możliwość pracy zdalnej lub pracy w biurze – decyzja należy do Ciebie, po okresie pandemii możliwość dalszej pracy zdalnej, z koniecznością wizyty w biurze około raz w miesiącu lub rzadziej (nasze biuro mieście się w Warszawie przy ul. Postępu 15),
  • niepowtarzalną atmosferę – bezpośredni kontakt, pozytywne podejście, wzajemny szacunek