SPECJALISTA DS. MODELOWANIA (REKRUTACJA ONLINE)

Warszawa

Twoje zadania:
  • budowa modeli predykcyjnych wspomagających procesy biznesowe w różnych departamentach (nie ograniczamy się: wspieramy zarówno sprzedaż agencyjną i direct, szkody jak i marketing)
  • zarządzanie cyklem życia przygotowanych i istniejących modeli (w tym ich monitorowanie)
  • udział we wdrażaniu modeli na produkcję i ich utrzymywanie
  • definiowanie i walidacja hipotez biznesowych przy współpracy z innymi departamentami
  • przetwarzanie i eksplorowanie dużych zbiorów danych
  • utrzymywanie oraz rozbudowa zmiennych analitycznych w modelach
  • proponowanie nowych pomysłów na wykorzystanie danych i zwiększenie efektywności procesów

Twoim dodatkowym atutem będzie:

  • doświadczenie w tworzeniu prostych web-owych interfejsów (np. przy pomocy Flask)
  • znajomość systemów do automatyzacji deploymentu oraz zagadnień związanych z konteneryzacją
  • znajomość systemów kontroli wersji (GIT)

  • masz 2-3 lata doświadczenia w Data Science na podobnym stanowisku, gdzie tworzysz wartość biznesową poprzez wykorzystanie zaawansowanej analityki
  • biegle wykorzystujesz w codziennej pracy Python (w tym biblioteki ML) i SQL
  • wykorzystujesz i wiesz co to sklearn, xgboost, random forest, ensembling, pca lub feature engineering oraz żywo interesujesz się tematyką z obszaru data science, big data
  • lubisz znajdować efektywne rozwiązania oraz projektować i tworzyć procesy wprowadzające automatyzację; masz nastawienie „da się”
  • lubisz pracować w zespole i dzielić się wiedzą z innymi
  • potrafisz zrozumiale przedstawić Twoje wnioski nietechnicznym osobom
  • masz wykształcenie wyższe w zakresie matematyki, statystyki, metod ilościowych, informatyki bądź dziedzin pokrewnych

W zamian oferujemy Ci:
  • pracę w zgranym zespole, zawsze otwartym na nowe pomysły i współpracę
  • nowoczesne, dobrze skomunikowane biuro
  • realny wpływ na wyniki firmy
  • rozwijanie nowoczesnego środowiska analitycznego
  • współpracę w oparciu o umowę o pracę
  • pakiet benefitów: opieka medyczna / karta Multisport / ubezpieczenie na życie
  • szereg inicjatyw dla pracowników oraz ich rodzin
  • zniżki pracownicze na Twoje ubezpieczenia w LINK4
  • niepowtarzalną atmosferę: bezpośredni kontakt, pozytywne podejście, wzajemny szacunek