Specjalista ds. Obsługi Klienta (rekrutacja online)

Warszawa

Jeśli szukasz pracy związanej wyłącznie z telefoniczną obsługą klienta oraz solidnego pracodawcy, który docenia każdego pracownika – dołącz do naszego zespołu!

Twoje zadania:
  • Rejestracja nowych szkód zgłaszanych przez klientów
  • Udzielanie telefonicznej informacji klientom w związku z wcześniej zgłaszanymi szkodami

  • Chcesz nieść pomoc klientom, jesteś osobą otwartą oraz nastawioną na pracę zespołową
  • Masz czas od poniedziałku do piątku między 8:00 – 17:00 (praca w przedziale godzinowym 8:00 – 16:00 lub 9:00 – 17:00)

W zamian oferujemy Ci:
  • Uczciwe warunki zatrudnienia – umowa o pracę, wynagrodzenie w trakcie okresu próbnego 3000 zł brutto. Po okresie próbnym dodatkowo premia za jakość wykonywanej pracy
  • Szkolenie wstępne – przekażemy Ci naszą wiedzę oraz doświadczenie abyś mógł/ła komfortowo rozpocząć samodzielną pracę
  • Pakiet benefitów, liczne akcje na rzecz pracowników
  • Niepowtarzalną atmosferę – bezpośredni kontakt, pozytywne podejście, wzajemny szacunek