Specjalista ds. Obsługi Umów Agencyjnych (K/M)

Warszawa (REKRUTACJA ZDALNA)

Twoje zadania:
  • przygotowywanie umów agencyjnych oraz innej dokumentacji związanej ze współpracą z Agentami,
  • aktualizowanie wzorów obowiązujących Umów Agencyjnych i innych dokumentów,
  • tworzenie regulaminów konkursów i innych akcji sprzedażowych,
  • udział w wypracowaniu akcji sprzedażowych pod kątem formalno-prawnym,
  • współpraca z Departamentem Prawnym w zakresie zarządzania Umowami Agencyjnymi,
  • wsparcie Kierowników ds. Sprzedaży Agencyjnej w relacjach z Agentami w zakresie Umów Agencyjnych i innych spraw administracyjnych,
  • współpraca z pozostałymi komórkami w firmie w zakresie tematów formalno-prawnych dotyczących kanału multiagencyjnego.

Wystarczy, że:
  • posiadasz wykształcenie wyższe,
  • masz minimum 2 lata doświadczenia w pracy w ubezpieczeniach lub finansach,
  • znasz zagadnienia formalno-prawne,
  • posiadasz umiejętność sprawnego posługiwania się pakietem MS Office,
  • umiesz organizować i zarządzać własną pracą,
  • znajomość rynku ubezpieczeniowego będzie dodatkowym atutem.

W zamian oferujemy Ci:
  • stabilne warunki zatrudnienia – współpracę w oparciu o umowę o pracę,
  • możliwość pracy w modelu hybrydowym,
  • wdrożenie na stanowisko pracy – przekażemy Ci naszą wiedzę oraz doświadczenie, abyś mógł/a komfortowo rozpocząć pracę i rozwijać swoje kompetencje,
  • świadczenia dodatkowe: prywatną opiekę medyczną, kartę MultiSport, możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie, liczne akcje na rzecz pracowników, programy Rodzina LINK4,
  • kulturę organizacyjną opartą na trzech wartościach: klient, mistrzostwo, szacunek – w centrum naszego zainteresowania zawsze jest klient, swoimi działaniami dążymy do mistrzostwa, a podstawą naszych relacji jest szacunek.