Odwiedź nas na Facebooku i LinkedIn!

Specjalista ds. Performance Marketingu i Analiz (K/M)

Warszawa (REKRUTACJA ZDALNA)

Interesujesz się Digital merketingiem? Nowe technologie, płatne kampanie, prace analityczne, przygotowywanie raportów, zestawień, porównań oraz excel to Twoje naturalne środowisko pracy? Masz nieszablonowe podejście? Zapraszamy do aplikacji!

Twoje zadania:
  • udział w przygotowaniu media planów kampanii online i prezentacji strategicznych,
  • ścisła współpraca z agencją mediową odpowiedzialną za prowadzenie kampanii online,
  • badanie przepływu użytkowników pomiędzy prowadzonymi kampaniami,
  • raportowanie i analiza działań agencji mediowej w zakresie prowadzonych kampanii paid search i remarketingowych
  • bieżąca analiza koordynowanych kampanii online oraz akcji promocyjnych pod założone cele, tworzenie rekomendacji na podstawie danych,
  • poszukiwanie nowych rozwiązań, akcji marketingowych i możliwości biznesowych,
  • przygotowywanie raportów i analiz na potrzeby przełożonego,
  • wyciąganie wniosków z przeprowadzonych analiz, dbanie o jakość i poprawność danych.

  • posiadasz praktyczne doświadczenie w obsłudze narzędzi koniecznych do prowadzenia kampanii, takich jak Google Analytics, Google Ads,
  • posiadasz minimum rok doświadczenia w pracy związanej z prowadzeniem kampanii performance, po stronie agencji,
  • znasz MS Excel na poziomie bardzo dobrym,
  • jesteś samodzielny/-na i wykazujesz inicjatywę w wykonywaniu powierzonych obowiązków,
  • dobrze organizujesz swoją pracę, jesteś systematyczny/-a, dokładny/-a i terminowy/-a
  • mile widziane znajomość środowiska Google Tag Manager i umiejętność ustawiania kampanii w Google Marketing Platform.

W zamian oferujemy Ci:
  • współpracę w oparciu o umowę,
  • praca w hybrydowa-  konieczność wizyty w biurze 1 raz w miesiącu lub na polecenie przełożonego (nasze biuro mieści  się w Warszawie przy ul. Postępu 15),
  • wdrożenie na stanowisko pracy – przekażemy Ci naszą wiedzę i doświadczenie, abyś mógł/a komfortowo rozpocząć pracę i rozwijać swoje kompetencje,
  • benefity: prywatną opiekę medyczną, Kartę Multisport, możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie, liczne akcje na rzecz pracowników, program Rodzina LINK4,
  • kulturę organizacyjną opartą na trzech wartościach: klient, mistrzostwo, szacunek – w centrum naszego zainteresowania zawsze jest klient, swoimi działaniami dążymy do mistrzostwa, a podstawą naszych relacji jest szacunek.