Odwiedź nas na Facebooku i LinkedIn!

Specjalista ds. Personalnych (K/M)

Warszawa (REKRUTACJA ZDALNA)

Cześć! Do naszego HR dream team poszukujemy pasjonata prawa pracy. To nie żart! Bardzo nam zależy, aby osoba, która do nas dołączy, lubiła to co robi, czuła się specjalistą w swojej dziedzinie i dodatkowo chciała się tym dzielić z resztą zespołu. Jeśli masz poczucie, że z pasją wykonujesz swoje zadania, daj nam szansę poznać Cię bliżej.

Twoje zadania:
  • prowadzenie dokumentacji personalnej dotyczącej nawiązania, przebiegu i rozwiązania stosunku pracy umów o pracę i umów zleceń,
  • wprowadzenie i aktualizowanie danych personalnych w systemie kadrowo-płacowym,
  • wspieranie realizacji strategii oraz celów biznesowych firmy poprzez skuteczne działania w obszarze HR,
  • umawianie badań medycznych, szkoleń BHP,
  • prowadzenie szkoleń z zakresu prawa pracy,
  • opieka nad programem kafeteryjnym dla naszych pracowników,
  • przekazywanie danych niezbędnych do naliczania wynagrodzeń,
  • wsparcie we wdrażaniu projektów HR,
  • przygotowywanie okresowych raportów z obszaru ZZL,
  • współpraca z liderami zespołów w zakresie spraw pracowniczych.

  • masz minimum 3 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku w firmie zatrudniającej minimum 200 pracowników,
  • bardzo dobrze znasz prawo pracy i swobodnie czujesz się w interpretacji przepisów,
  • znasz w teorii i praktyce przepisy dotyczące ZFŚS,
  • masz doświadczenie w zarządzaniu benefitami w dedykowanych systemach,
  • posiadasz wiedzę na temat „ścieżek kariery” i masz doświadczenie w ich budowaniu,
  • posiadasz umiejętności trafnej analizy problemów, formułowania wniosków oraz definiowania adekwatnych rozwiązań,
  • odpowiedzialność, terminowość oraz dokładność to Twoje wyróżniki,
  • z chęcią włączasz się w realizację projektów, nie tylko z działki prawa pracy,
  • lubisz inspirować innych, dzielisz się wiedzą,
  • umiesz współpracować z biznesem, jesteś otwarty/a a dynamicznie zmieniającą się rzeczywistość i potrzeby wewnątrz firmy,
  • masz wyższe wykształcenie,
  • znajomość programu kadrowo płacowego Enova będzie mile widziana.

W zamian oferujemy Ci:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • doskonałą atmosferę pracy w zaangażowanym zespole, który dwukrotnie zdobył tytuł HR dream team,
  • ciekawą i samodzielną pracę oraz możliwość realizacji interesujących wyzwań,
  • programy motywacyjne oraz działania prozdrowotne i prorodzinne,
  • kulturę organizacyjną opartą na trzech wartościach: klient, mistrzostwo, szacunek – w centrum naszego zainteresowania zawsze jest klient, swoimi działaniami dążymy do mistrzostwa, a podstawą naszych relacji jest szacunek.