Specjalista ds. Raportowania Finansowego w Departamencie Planowania i Kontrolingu – umowa na zastępstwo (rekrutacja online)

Warszawa

Twoje zadania:
  • analiza wyników finansowych i operacyjnych Spółki, przygotowywanie cyklicznych raportów
  • przygotowywanie sprawozdań finansowych zgodnych z Ustawą o Rachunkowości dla zewnętrznych instytucji i organów nadzoru (m.in. KNF, PIU).
  • udział w przygotowywaniu sprawozdań finansowych zgodnych z MSSF
  • sporządzanie raportów i analiz na żądanie zewnętrznych oraz wewnętrznych organów nadzoru
  • udział w procesie zamykania miesiąca i raportowania wyników Spółki
  • rozwój narzędzi do raportowania finansowego

  • posiadasz doświadczenie na podobnym stanowisku (minimum 2 lata), poparte wiedzą z zakresu rachunkowości i biegłością w analizach danych w Excelu
  • znasz Aplikację Sprawozdawczą SNU (mile widziane)
  • masz wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: finanse, rachunkowość)
  • charakteryzuje Cię analityczne myślenie, wnikliwość i zdolność formułowania wniosków
  • potrafisz zarządzić czasem własnej pracy i zadaniami
  • jesteś osobą komunikatywną

W zamian oferujemy Ci:
  • współpracę w oparciu o umowę o pracę na czas zastępstwa (minimum 1 rok)
  • świadczenia dodatkowe: opiekę medyczną, możliwość skorzystania z zajęć sportowych (siłownia, fitness, basen), przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie, liczne akcje na rzecz pracowników, programy dla rodziny
  • przeszkolenie wstępne: nasi doświadczeni pracownicy przekażą Ci wiedzę i doświadczenie, abyś komfortowo mógł/ła rozpocząć samodzielną pracę
  • niepowtarzalną atmosferę: bezpośredni kontakt, pozytywne podejście, wzajemny szacunek