Odwiedź nas na Facebooku i LinkedIn!

Specjalista ds. Szkoleń (K/M)

Warszawa (REKRUTACJA ZDALNA)

Twoje zadania:
  • identyfikacja potrzeb rozwojowo-szkoleniowych pracowników,
  • projektowanie i prowadzenie warsztatów (stacjonarnych i online) z zakresu umiejętności miękkich, sprzedażowych oraz obsługi klienta,
  • organizowanie, administrowanie i monitorowanie realizacji programów szkoleniowo-rozwojowych,
  • wyszukiwanie ofert szkoleń zewnętrznych odpowiadających na potrzeby pracowników oraz współpraca z zewnętrznymi dostawcami usług szkoleniowych w ramach prowadzonych projektów,
  • administracja i prowadzenie szkoleń e-learningowych,
  • przygotowanie analiz i raportów szkoleniowych na potrzeby organizacji w tym dotyczących efektywności szkoleń.

  • masz min. 2 lata doświadczenia w projektowaniu oraz prowadzeniu szkoleń metodami warsztatowymi,
  • wiesz w jaki sposób prowadzić procesy e-learningowe,
  • masz wiedzę z zakresu badania potrzeb szkoleniowo-rozwojowych oraz oceny ich efektywności,
  • znasz rynek szkoleń i dostawców,
  • budujesz partnerskie relacje oraz w swoich działaniach koncentrujesz się na kliencie wewnętrznym,
  • szukasz i proponujesz usprawnienia oraz rozwiązania w obszarze szkoleniowo-rozwojowym,
  • dobrze organizujesz pracę własną oraz odpowiadasz za realizację celów,
  • masz wykształcenie wyższe – preferowane na kierunkach: zarządzanie zasobami ludzkimi, psychologia,
  • znasz MS Office (w szczególności Excel i PowerPoint),
  • mile widziane ukończone kursy trenerskie / coachingowe.

W zamian oferujemy Ci:
  • współpracę w oparciu o umowę o pracę,
  • możliwość pracy hybrydowej – decyzja należy do Ciebie, konieczność wizyty w biurze około dwa razy na miesiąc oraz w przypadku prowadzenia warsztatów stacjonarnie (nasze biuro mieści się w Warszawie przy ulicy Postępu 15),
  • świadczenie dodatkowe: prywatną opiekę medyczną, Kartę Multisport, możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie, liczne akcje na rzecz pracowników,
  • kulturę organizacyjną opartą na trzech wartościach: klient, mistrzostwo, szacunek – w centrum naszego zainteresowania zawsze jest klient, swoimi działaniami dążymy do mistrzostwa, a podstawą naszych relacji jest szacunek.