Specjalista ds. Technicznej Likwidacji Szkody – Rzeczoznawca (rekrutacja online)

Warszawa

Twoje zadania:
  • dokonywanie ocen technicznych, wycen wartości pojazdów i kosztów napraw w ramach zgłaszanych szkód komunikacyjnych
  • weryfikowanie kosztów napraw pojazdów samochodowych
  • sporządzanie dokumentacji technicznej

  • posiadasz wiedzę z zakresu techniki samochodowej, eksploatacji pojazdów i ruchu drogowego
  • znasz programy: Audatex, Eurotax, Info-Ekspert
  • masz doświadczenie na stanowisku związanym z techniczną likwidacją szkód komunikacyjnych lub w firmie ubezpieczeniowej będzie dodatkowym atutem

Twoim dodatkowym atutem będzie:

  • wykształcenie techniczne związane z motoryzacją lub eksploatacją pojazdów i maszyn

W zamian oferujemy Ci:
  • pracę w charakterze stacjonarnego Rzeczoznawcy
  • współpracę w oparciu o umowę o pracę
  • świadczenia dodatkowe: opiekę medyczną, możliwość skorzystania z zajęć sportowych (siłownia, fitness, basen), przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie, liczne akcje na rzecz pracowników, programy dla rodziny
  • szkolenie wstępne: nasi doświadczeni pracownicy przekażą Ci wiedzę i doświadczenie, abyś komfortowo mógł/ła rozpocząć samodzielną pracę
  • niepowtarzalną atmosferę: pozytywne podejście, wzajemny szacunek