Specjalista ds. Technicznej Likwidacji Szkody – Rzeczoznawca (K/M)

Warszawa (REKRUTACJA ZDALNA)

Twoje zadania:
  • Dokonywanie ocen technicznych, wycen wartości pojazdów i kosztów napraw w ramach zgłaszanych szkód komunikacyjnych,
  • Weryfikowanie kosztów napraw pojazdów samochodowych,
  • Analiza i sporządzanie dokumentacji szkodowej od strony technicznej.

  • Posiadasz wiedzę z zakresu techniki samochodowej, eksploatacji pojazdów i ruchu drogowego
  • Znasz programy Audatex, Eurotax, Info-Ekspert,
Twoim dodatkowym atutem będzie:
  • Doświadczenie na stanowisku związanym z techniczną likwidacją szkód komunikacyjnych lub w firmie ubezpieczeniowej,
  • Mile widziane wykształcenie techniczne związane z motoryzacją lub eksploatacją pojazdów i maszyn.

W zamian oferujemy Ci:
  • Pracę w charakterze stacjonarnego Rzeczoznawcy,
  • Współpracę w oparciu umowy o pracę,
  • Świadczenia dodatkowe: opiekę medyczną, możliwość skorzystania z zajęć sportowych (siłownia, fitness, basen), możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie, liczne akcje na rzecz pracowników, programy dla rodziny,
  • Szkolenie wstępne: nasi doświadczeni pracownicy przekażą Ci wiedzę i doświadczenie abyś komfortowo mógł/ła rozpocząć samodzielną pracę,
  • Niepowtarzalną atmosfera, pozytywne podejście, wzajemny szacunek.