Specjalista ds. Zwalczania Przestępczości Ubezpieczeniowej (REKRUTACJA ZDALNA)

Warszawa

Twoje zadania:
  • Współtworzenie strategii i systemów przeciwdziałania nadużyciom w obszarze likwidacji szkód majątkowych i osobowych, oraz zawierania polis ubezpieczeniowych,
  • Badanie spraw szkodowych pod kątem ustalenia odpowiedzialności odszkodowawczej,
  • Prowadzenie postępowań wyjaśniających w sprawach szkodowych,
  • Przygotowywanie projektów zawiadomień i przestępstwie,
  • Identyfikacja obszarów zagrożonych nadużyciem,
  • Nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów z organami ścigania, sądami oraz innymi instytucjami w towarzystwie ubezpieczeń.

  • Posiadasz doświadczenie w podobnym obszarze (mile widziane doświadczenia w działach likwidacji szkód lub przeciwdziałania nadużyciom, Compliance),
  • Masz wykształcenie o profilu technicznym, prawnym lub ubezpieczeniowym,
  • Znasz przepisy prawa cywilnego, ubezpieczeniowego a także nie są Ci obce ogólne warunki ubezpieczeń, Posiadasz bardzo dobre umiejętności analityczne połączone z kreatywnością działania,
  • Cechują Cię umiejętności planowania i samodzielnej organizacji pracy,
  • Potrafisz obsługiwać programy z pakietu MS Office.

W zamian oferujemy Ci:
  • Uczciwe warunki zatrudnienia: współpracę w oparciu o umowę o pracę,
  • Świadczenia dodatkowe: opiekę medyczną, możliwość skorzystania z zajęć sportowych (siłownia, fitness, basen), przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie, liczne akcje na rzecz pracowników, programy dla rodziny,
  • Szkolenie wstępne – przekażemy Ci naszą wiedzę oraz doświadczenie, abyś mógł/ła komfortowo rozpocząć samodzielną pracę,
  • Niepowtarzalną atmosferę – pozytywne podejście, wzajemny szacunek.