Specjalista w Zespole Obsługującym Odwołania (rekrutacja online)

Warszawa

Twoje zadania:
  • rozpatrywanie odwołań od wydanych decyzji (OC, AC, mienie)
  • analizowanie dokumentacji szkodowej oraz weryfikacja zasadności i wysokości roszczeń
  • negocjacja i zawieranie umów ugody z Klientami
  • współpraca z zewnętrznymi partnerami

  • posiadasz doświadczenie w merytorycznej likwidacji szkód komunikacyjnych (OC,AC, mienie)
  • posiadasz wiedzę na temat regulacji prawnych odnoszących się do likwidacji szkód
  • sprawnie analizujesz dokumentację, a na jej podstawie formułujesz wnioski
  • posiadasz umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne
  • dodatkowym atutem będzie jeśli masz już

W zamian oferujemy Ci:
  • uczciwe warunki zatrudnienia: współpracę w oparciu o umowę o pracę
  • świadczenia dodatkowe: opiekę medyczną, możliwość skorzystania z zajęć sportowych (siłownia, fitness, basen) przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie, liczne akcje na rzecz pracowników, programy dla rodziny
  • szkolenie wstępne – przekażemy Ci naszą wiedzę oraz doświadczenie, abyś mógł/a komfortowo rozpocząć samodzielną pracę
  • niepowtarzalną atmosferę – pozytywne podejście, wzajemny szacunek