Starszy Specjalista ds. Zakupów IT (rekrutacja online)

Warszawa

Twoje zadania:
  • udział w procesach zakupowych usług, licencji i sprzętu IT
  • przygotowywanie i monitorowanie zapytań ofertowych, przetargów, konkursów ofert i zamówień
  • negocjowanie umów oraz budowanie i utrzymywanie relacji z dostawcami
  • tworzenie i rozliczanie budżetów zakupowych oraz rekomendowanie właściwej ścieżki zakupowej
  • cykliczne przeglądy dostawców i umów a także analiza rynku w obszarze dostawców IT oraz technologii
  • współpraca przy cyklicznej weryfikacji spełnienia warunków z dostawcami (SLA, rozliczalność, raporty cykliczne)
  • współpraca z innymi działami firmy

  • posiadasz doświadczenie zawodowe na stanowisku związanym z zakupami (powyżej 2 lat)
  • na co dzień współpracujesz z dostawcami usług technologicznych ( mile widziane doświadczenie w zakresie rozwiązań chmurowych)
  • dobrze znasz rynek usług i sprzętu IT
  • bierzesz czynny udział w procesie negocjacji oferty oraz na etapie podpisywania umowy
  • posiadasz doświadczenie w tworzeniu i rozliczaniu SLA z dostawcami
  • bierzesz udział w tworzeniu budżetów zakupowych i w ich rozliczaniu

W zamian oferujemy Ci:
  • współpracę w oparciu o umowę o pracę.
  • autonomię działania
  • świadczenia dodatkowe: opiekę medyczną, możliwość skorzystania z zajęć sportowych (siłownia, fitness, basen) przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie, liczne akcje na rzecz naszych pracowników, programy dla rodziny aby zapewnić Ci prawidłowy work-life balance
  • szkolenia i rozwój – udział w wydarzeniach branżowych, ciągły rozwój, możliwość zapoznania się z najnowszymi rozwiązaniami technicznymi oraz dostosowany do Twoich potrzeb program on-boardingowy
  • niepowtarzalną atmosferę: bezpośredni kontakt, pozytywne podejście, wzajemny szacunek