Odwiedź nas na Facebooku i LinkedIn!

Wsparcie w Zespole Obsługi Klienta Szkodowego (praca dodatkowa)

Warszawa (REKRUTACJA ZDALNA)

Twoje zadania:
  • odbieranie połączeń od Klientów dzwoniących w sprawie szkód komunikacyjnych i majątkowych, ustalanie potrzeby Klienta, a następnie przekazywanie innym działom do dalszej obsługi,
  • weryfikacja korespondencji szkodowej wpływającej od Klienta drogą elektroniczną,
  • współpraca z innymi zespołami.

Wystarczy, że:
  • komunikatywności,
  • umiejętności pracy w grupie,
  • nastawienia na cel,
  • dyspozycyjności co najmniej 20h tygodniowo.

W zamian oferujemy Ci:
  • umowę zlecenie ze stawką godzinową 20zł brutto,
  • elastyczny grafik – sam/a decydujesz w jakich godzinach pracujesz (możliwość pracy od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 – 17.00),
  • możliwość pracy zdalnej (po odbytym jednodniowym szkoleniu),
  • przeszkolenie – nasi doświadczeni pracownicy przekażą Ci wiedzę, abyś mógł/mogła samodzielnie pracować,
  • możliwość zdobycia doświadczenia w obszarze związanym z ubezpieczeniami.