LINK4 Najlepszym Ubezpieczycielem Cyfrowym

Tytuł Najlepszego Ubezpieczyciela Cyfrowego powędrował w ręce LINK4! 17 kwietnia, podczas Wielkiej Gali Liderów Bankowości i Ubezpieczeń, LINK4 zostało nagrodzone za odważne wdrażanie na polskim rynku ubezpieczeniowym nowych technologii.

W dniach 17 – 18 kwietnia 2019 w The Westin Warsaw Hotel odbyło się Spotkanie Liderów Bankowości i Ubezpieczeń,  które składa się z 17. Banking Forum i 13. Insurance Forum. Jest to wydarzenie organizowane z myślą o osobach związanych z branżą, które mają wyjątkową okazję do budowania i zacieśniania relacji biznesowych.

Zwieńczeniem pierwszego dnia była Gala, podczas której kapituła Spotkania Liderów Banking&Insurance Forum postanowiła wyróżnić LINK4 tytułem Najlepszego Ubezpieczyciela Cyfrowego. Nagrodę, z rąk Jacka Szczepańskiego – Wiceprezesa Zarządu Atende, osobiście odebrała Prezes Zarządu LINK4 – Agnieszka Wrońska.

Podczas Wielkiej Gali Liderów Świata Bankowości i Ubezpieczeń nagrody przyznawane są w 9. kategoriach. Głównym celem konkursu jest wyróżnienie firm, które mają wpływ na rozwój bankowości i ubezpieczeń w Polsce. LINK4 zostało nagrodzone w szczególności za wdrażanie na polskim rynku ubezpieczeniowym nowych technologii, które zmieniają sposób myślenia o ubezpieczeniach, oraz innowacyjnych rozwiązań, które umożliwiają budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z klientami.