Odwiedź nas na Facebooku i LinkedIn!

Administrator ds. Rozwiązań Microsoft (K/M)

WARSZAWA (REKRUTACJA ZDALNA)

LINK4 to niezwykłe Towarzystwo Ubezpieczeniowe, które dzięki zaangażowaniu, pasji, wytrwałości swoich pracowników pnie się na wyżyny sukcesu. Na przestrzeni naszej działalności zdobyliśmy wiele nagród z obszaru biznesu, obsługi klienta, również jako pracodawca. Dużo osiągnęliśmy ale wiele jeszcze przed nami. I Ty możesz stać się częścią naszej Załogi.

Twoje zadania:
  • Administrowanie podległą infrastrukturą serwerową,
  • Zapewnienie ciągłego i bezawaryjnego funkcjonowania administrowanych systemów i aplikacji,
  • Dokonywanie diagnostyki problemów oraz aktywne ich rozwiązywanie,
  • Reagowanie na zgłoszenia z systemów monitorowania serwerów i aplikacji,
  • Definiowanie i utrzymywanie standardów bezpieczeństwa IT,
  • Czynne uczestnictwo we wdrożeniach i nowych projektach informatycznych,
  • Wdrażanie rozwiązań z zakresu bezpieczeństwa systemów oraz danych,
  • Planowanie i realizowanie zmian zgodnie z obowiązującym procesem,
  • Współpraca z dostawcami zewnętrznymi w zakresie administrowanych systemów,
  • Definiowanie wytycznych dla systemów IT oraz przygotowywanie propozycji procedur dla zarządzanych systemów IT / na potrzeby utrzymywania systemów.

Wystarczy, że:
  • Masz min. 5 lat doświadczenie na stanowisku Administratora ds. Rozwiązań Microsoft lub zbliżonego,
  • Posiadasz bardzo dobra znajomość i doświadczenie w administrowaniu systemów z rodziny Microsoft Windows Server (usługi: DNS, DHCP, KMS, etc.), Active Directory, MS Exchange (2016/2019)/Exchange Online, ESA, Netapp,
  • Znasz środowisko MS SQL Server min. na poziomie administracji,
  • Znasz zagadnień sieci komputerowych LAN i WAN protokoły TCP/IP,
  • Posiadasz doświadczenie w administrowaniu Azure/M365,
  • Masz praktyczna znajomość skryptów PowerShell i mechanizmów zaawansowanej administracji w systemach Windows Server,
  • Zagadnień związane z bezpieczeństwem systemów informatycznych z uwzględnieniem bezpieczeństwa aplikacji i systemów operacyjnych nie są Tobie obce,
  • Masz świadomość kwestii bezpieczeństwa i poufności danych,
  • Posiadasz umiejętność analitycznego myślenia oraz rozwiązywania problemów.

Mile widziane

  • Znajomość Commvault,
  • Znajomość VMWare,
  • Znajomość ITIL.

W zamian oferujemy Ci:
  • Stabilne warunki zatrudnienia – umowę o pracę,
  • Pracę w trybie hybrydowym (do biura zapraszamy na: spotkania zespołu, szkolenia stacjonarne lub w tematach kadrowych wymagających podpisania dokumentów). Nasze biuro mieści się przy ul. Postępu 15 w Warszawie,
  • Wszystkie niezbędne narzędzia do wykonywania pracy,
  • Wdrożenie na stanowisko pracy – przekażemy Ci naszą wiedzę i doświadczenie, abyś mógł/a komfortowo rozpocząć pracę i rozwijać swoje kompetencje,
  • Pakiet benefitów (w przypadku umowy o pracę) – opiekę medyczną, dofinansowanie do karty Multisport, grupowe ubezpieczenie na życie oraz szereg inicjatyw na rzecz naszych pracowników,
  • Możliwość uzyskania dodatkowych dni wolnych,
  • Kulturę organizacyjną opartą na trzech wartościach: klient, mistrzostwo, szacunek – w centrum naszego zainteresowania zawsze jest klient, swoimi działaniami dążymy do mistrzostwa, a podstawą naszych relacji jest szacunek.