Odwiedź nas na Facebooku i LinkedIn!

Doradca ds. Sprzedaży Ubezpieczeń (K/M)

WARSZAWA ( REKRUTACJA ZDALNA)

Twoje zadania:
  • sprzedaż ubezpieczeń  komunikacyjnych,
  • dostosowanie oferty do potrzeb Klientów,
  • samodzielne stanowisko i nieograniczony wpływ na wynik swojej pracy,
  • realizowanie planów sprzedażowych,
  • obsługa systemu wewnętrznego.

  • posiadasz doświadczenie w telefonicznej sprzedaży, a kontakt z Klientem sprawia Ci przyjemność,
  • chcesz mieć wpływ na wysokość swojego wynagrodzenia,
  • motywuje Cię praca w systemie prowizyjnym,
  • lubisz wyzwania i konsekwentnie dążysz do osiągania wyznaczonych celów,
  • dobrze czujesz się w sprzedaży, a być może jesteś urodzonym sprzedawcą .

W zamian oferujemy Ci:
  • umowa o pracę w oparciu o atrakcyjny załącznik prowizyjny,
  • pełne szkolenie wstępne – przekażemy Ci naszą wiedzę oraz doświadczenie, abyś mógł/a komfortowo rozpocząć pracę i rozwijać swoje kompetencje,
  • świadczenia dodatkowe: prywatną opiekę medyczną, kartę Mulitsport, możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie, liczne akcje na rzecz pracowników,
  • wycieczki, wyjścia integracyjne, comiesięczne konkursy,
  • wspólne celebrowanie spotkań w biurze,
  • elastyczne godziny pracy,
  • dostęp do wszystkich produktów z dodatkową zniżką,
  • kulturę organizacyjną opartą na trzech wartościach: klient, mistrzostwo, szacunek – w centrum naszego zainteresowania zawsze jest klient, swoimi działaniami dążymy do mistrzostwa, a podstawą naszych relacji jest szacunek.