Odwiedź nas na Facebooku i LinkedIn!

Młodszy Specjalista ds. Obsługi Regresów (K/M)

Warszawa (REKRUTACJA ZDALNA)

Twoje zadania:
  • weryfikacja zgromadzonej dokumentacji i ustalanie zasadności dochodzenia roszczeń regresowych,
  • kontakt z policją, sądami i innymi organami w celu ustalenia podstaw prawnych do wystąpienia z roszczeniem regresowym,
  • przygotowywanie dokumentacji i korespondencji związanej z windykacją należności regresowych,
  • telefoniczna obsługa dłużników, monitorowanie spłaty należności.

Wystarczy, że:
  • potrafisz analizować i formułować wnioski,
  • posiadasz umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne,
  • masz otwartość na kolejne doświadczenia oraz chcesz nabywać nową wiedzę i kompetencje,
  • mile widziane będzie, jeśli posiadasz doświadczenie w pracy związanej z prowadzeniem postępowań regresowych/ windykacyjnych lub w likwidacji szkód.

W zamian oferujemy Ci:
  • stabilne warunki zatrudnienia – umowę o pracę,
  • pracę w trybie hybrydowym (do biura zapraszamy na: spotkania zespołu raz w miesiącu, szkolenia stacjonarne lub w tematach kadrowych wymagających podpisania dokumentów). Nasze biuro mieści się przy ul. Postępu 15 w Warszawie,
  • wdrożenie na stanowisko pracy – przekażemy Ci naszą wiedzę i doświadczenie, abyś mógł/a komfortowo rozpocząć pracę i rozwijać swoje kompetencje,
  • pakiet benefitów (w przypadku umowy o pracę) – opiekę medyczną, dofinansowanie do karty Multisport, grupowe ubezpieczenie na życie oraz szereg inicjatyw na rzecz naszych pracowników,
  • możliwość uzyskania dodatkowych dni wolnych,
  • kulturę organizacyjną opartą na trzech wartościach: klient, mistrzostwo, szacunek – w centrum naszego zainteresowania zawsze jest klient, swoimi działaniami dążymy do mistrzostwa, a podstawą naszych relacji jest szacunek.